verze pro tisk

Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

5. květen 2011 Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

Itálie – to nejsou zdaleka jen pláže, kam přijedete na týden polehávat. Pokud nemáte rádi tento způsob trávení dovolené, ale raději danou zemi poznáváte, má vám Itálie rozhodně co nabídnout! Přinášíme vám tipy, kam se dá vyrazit za poznáním za super ceny.

Itálie je země mnoha tváří

Itálii si mnoho lidí spojuje hlavně s mořem a plážemi, ale přitom celých 97 % italské krajiny tvoří hory a vrchoviny. Hory, sopky, národní parky (celkem 18), historické a kulturní památky (z nichž se dá sestavit samotná kapitola v seznamu UNESCO), skvělá kuchyně, chutná vína, to je jen stručné a neúplné shrnutí toho, co vám tato temperamentní země může nabídnout.

S poznáváním Itálie začněte klidně hned na severu. Kromě Dolomit se zde nachází města, která stojí za to vidět: Benátky, Verona, Florencie, Pisa, Siena či Miláno. Chcete-li jet více na jih, nemělo by vám ujít samozřejmě hlavní město – Řím. Právě jarní měsíce jsou ideální pro výpravu za památkami. Prohlédněte si též například krásy okolního regionu Lazio nebo ještě jižněji položené Neapole a jejího okolí.

Last minute zájezdy: Severní Itálie, Řím či Neapol

Poznávací zájezdy do Itálie směřují často právě do severní části, do Říma nebo do okolí Neapole. Aktuálně si můžete vybrat například z tématických autobusových zájezdů: Benátky, Verona a jezero Garda s cenou od 3 790 Kč/osoba (se snídaní) a v termínu 13.05. - 16.05., To nejkrásnější z Toskánska s cenou od 6 790 Kč/osoba (s polopenzí), který se jede ve dnech 13.05. - 18.05., Krásy italsko-švýcarských jezer a Miláno s cenou od 6 240 Kč/osoba (se snídaní) a v termínu 18.05. - 23.05., či Barevná krása Dolomit, který stojí od 5 790 Kč/osoba (s polopenzí) a jede se v termínu 17.06. - 20.06.2011.

Další autobusové zájezdy míří jižněji, například Krásy Lazia a jižního Toskánska s cenou od 7 690 Kč/osoba (se snídaní) a v termínu 27.05. - 01.06. nebo Neapolský záliv s koupáním a návštěvou Říma, který vyjde cca na 10 290 Kč/osoba (s polopenzí) a termín jeho konání je 10.06. - 19.06.2011.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ty nejlepší poznávací zájezdy

Ty nejlepší poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy jsou výbornou alternativou pro všechny, kteří už mají dost pobytů u moře strávených pouhým povalováním na pláži, naopak dobře poslouží těm, kteří si přejí prožít svou dovolenou aktivně a naplno.

Poznávací zájezdy 2012

Poznávací zájezdy 2012

Toulky světem v partě lidí mladých duchem nebo/i tělem, poznání celého světa, kvalifikovaní průvodci. To vše vás čeká, vydáte – li se na cestu s CK Mundo. Tato cestovka, která po mnoho let nezrušila žádný zájezd, působí na našem trhu už patnáctou sezónu.


Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Last minute zájezdy do Paříže

Last minute zájezdy do Paříže

Táhne vás to do Paříže? Aby ne, však se také jedná o jedno z nejkrásnějších měst světa. Co vše si zde můžete prohlédnout? A z jakých last minute zájezdů lze vybírat? Na kolik vás zájezd do Paříže vyjde?