verze pro tisk

Last minute zájezdy do Paříže

26. duben 2011 Last minute zájezdy do Paříže

Táhne vás to do Paříže? Aby ne, však se také jedná o jedno z nejkrásnějších měst světa. Co vše si zde můžete prohlédnout? A z jakých last minute zájezdů lze vybírat? Na kolik vás zájezd do Paříže vyjde?

Co byste v Paříži neměli zmeškat?

Hlavní město Francie má rozhodně co nabídnout. Už jen procházka po širokých bulvárech Paříže vás jistě nadchne. Při návštěvě tohoto živoucího města byste neměli opominout samozřejmě proslulou Eiffelovu věž v části Invalides, podívat se na Elysejský palác, který je sídlem francouzského prezidenta, či na Vítězný oblouk ve čtvrti Champs-Elysées.

Za shlédnutí dále stojí Montmartre, čtvrť umělců, která se rozkládá na pařížské vyvýšenině. Až vás přepadne únava, nezapomeňte doplnit síly výtečnými místními specialitami, jež můžete zapít vynikajícím francouzským vínem.

Nabídka last minute zájezdů do Paříže je široká

Všechny významné památky můžete snadno poznat s některým z mnoha last minute zájezdů do Paříže nebo se podívejte na nabídku zájezdů za akční ceny. Nabízí se třeba čtyřdenní Paříž pro milovníky historie a umění za cenu od 2 289 Kč/osoba. Tento autobusový poznávací zájezd je stále dostupný například v termínech 02.07. - 05.07., 28.07. - 31.07., 24.09. - 27.09., 27.10. - 30.10. či adventní 01.12. - 04.12.2011.

Dalším zajímavým zájezdem, kde si na své přijdou zejména vaše děti, je čtyřdenní Eurodisneyland, Paříž a také aquapark Amberk s jedním noclehem v hotelu premiere classe, a to za cenu od 2 990 Kč/osoba. Volná místa na tento autobusový zájezd jsou ještě v termínech 26.05. - 29.05, 16.06. - 19.06., 03.07. - 06.07., 04.08. - 07.08., 25.08. - 28.08., 08.09. - 11.09., 25.09. - 28.09. či 27.10. - 30.10.2011.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Last minute - zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Díky zájezdům Last minute pro vás čas ani prostor nejsou omezujícími parametry a v minutě se můžete přenést k moři nebo do historických a kulturních ce…


Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Hledáte dovolenou a zájezdy, kde nebudete mít žádnou příležitost se stresovat? Ideální jsou pro takovéto zájezdy Kapverdské ostrovy.

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.