verze pro tisk

Last minute - zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

8. březen 2012

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Díky zájezdům Last minute pro vás čas ani prostor nejsou omezujícími parametry a v minutě se můžete přenést k moři nebo do historických a kulturních center.

Už se nemusíte rozhodovat v zimě, kam pojedete na léto. Neckermann CK vám se zájezdy Last minute umožní přenést se během minuty časem i prostorem.

Zájezdy Last minute – v Řecku, Turecku nebo Egyptě za pár chvil

Zájezdy Last minute Řecko a jeho výjimečnou atmosféru tradičních taveren i původních vesniček otevírají každému, kdo chce víc než jen všední zážitky. Budete mít jako na dlani nejen slunné pláže, ale i významné historické památky, aby si každý přišel na své. Neckermann CK vám dá také příležitost poznat se zájezdy Last minute Turecko i s jeho výjimečným orientálním charakterem. Pokud chcete vedle kouzla orientu také proniknout do historie, která se promítá do života lidí dnes, procestujte se zájezdem Last minute Egypt.

Dále přichází Neckermann CK se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Adelicka

čtvrtek, 20. září 2012
14:32

My jsme byli s přítelem v létě na last minute v Bulharsku - http://www.ckneckermann.cz/bulharsko/last-minute.html

Cena velmi levná, ubytování zajištěno, všechno v pohodě. Jinak díky moc za článek, příště vyzkoušíme zase něco jiného, třeba zmiňovaný Egypt.


posted by: Adelicka (adela.michelova(a)seznam.cz) [Odpovědět]

pepous

středa, 4. duben 2012
15:50

My byli v létě lastminute v řecku s cestovkou greece-tours.cz a byli jsme velmi spokojení. Hned bych se tam vrátil ...


posted by: pepous (domna22(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Hledáte dovolenou a zájezdy, kde nebudete mít žádnou příležitost se stresovat? Ideální jsou pro takovéto zájezdy Kapverdské ostrovy.


Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.

Nejlevnější last minute zájezdy

Nejlevnější last minute zájezdy

V novoročním předsevzetí každého mělo být letos jistojistě přání „splnit si alespoň jeden sen“. Nacházela se tato položka v té vaší novoroční tužbě? S naší pomocí si jich můžete splnit i mnohem více než pouze jednu!