verze pro tisk

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

20. květen 2013 Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Hledáte dovolenou a zájezdy, kde nebudete mít žádnou příležitost se stresovat? Ideální jsou pro takovéto zájezdy Kapverdské ostrovy.

Kapverdské ostrovy jsou rájem pro lidi, kteří hledají odpočinek, klid, pohodlí a luxus. Toto všechno najdete na některém z malých ostrůvků v Atlantickém oceánu, které se nachází západně od pobřeží Afriky. Kapverdské ostrovy jsou místem, které již řadu let láká na skvělé zážitky.

Dříve byly Kapverdy téměř zapomenutou oblastí, kam mířili maximálně rybáři pro své úlovky. Místní obyvatelé se převážně živili právě rybařením. Na ostrově Sal , který je jedním z trvale obydlených ostrovů v oblasti, je dodnes znám také jako místo, kde se těžila sůl, odtud ostatně pochází také jeho název ( Sal znamená v překladu sůl).

V dnešní době jsou však Kapverdy již velmi známou destinací, kam ročně míří tisíce turistů. A nutno říci, že drtivá většina z nich odtud odjíždí s krásnými zážitky a s cílem se sem v brzké době vrátit.

Pohoda a skvělé služby- to jsou dnes Kapverdské ostrovy

Oceňují zde nejen krásnou přírodu, nádherné malebné pláže a mnoho možností sportovního i kulturního vyžití, ale také kvalitní hotely, jichž zde za poslední roky vyrostlo poměrně dost. Spokojeni jsou i nároční lidé, kteří vyžadují maximální péči během své dovolené, luxus a dobré služby. Prostě No stress!.

Díky last minute jsou zájezdy na Kapverdy cenově mimořádně dostupné

Na Kapverdské ostrovy pořádají zájezdy už i české cestovní kanceláře. Ty nabízejí nejen klasické pobyty, ale také atraktivní last minute Kapverdské ostrovy, díky nimž vyjde tato pohodová dovolená velmi levně.

Cenově je srovnatelná s dovolenou třeba v jižní Evropě či Egyptě, ovšem zážitků si odtud určitě odvezete mnohem více. Už jen z toho důvodu, že Kapverdy jsou pro nás tak trochu exotickou zemí.

A závěrem jeden tip: Až budete na Kapverdách, využijte letecké výlety po tamních ostrovech.. Stihnete díky tomu navštívit mnohem více zajímavých míst.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.

Kanárské ostrovy jsou skvělým tipem na last minute

Kanárské ostrovy jsou skvělým tipem na last minute

Pokud chcete, aby vaše dovolená stála za to, musíte pečlivě vybírat nejen s kým vyrazíte, ale také kam vyrazíte. Skvělým tipem jsou Kanárské ostrovy, jedna z nejoblíbenějších destinací evropských turistů. Kanárské ostrovy tvoří sedm velkých samostatných ostrovů, z nichž každý má odlišný charakter. D…


Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Nejlevnější last minute zájezdy

Nejlevnější last minute zájezdy

V novoročním předsevzetí každého mělo být letos jistojistě přání „splnit si alespoň jeden sen“. Nacházela se tato položka v té vaší novoroční tužbě? S naší pomocí si jich můžete splnit i mnohem více než pouze jednu!