verze pro tisk

Last minute

19. leden 2012 Last minute

Dovolená last minute získává poslední dobou čím dál tím větší oblibu mezi cestovateli s cestovními kancelářemi. Ty se také snaží, aby ji nabídly co největšímu počtu lidí a to do každé možné destinace. A co že vlastně takováto dovolená na poslední chvíli obnáší? Jaký že je mezi klasickou a touto možností rozdíl? Zcela jistě v komfortu a v cenách. Ty jsou v tomto případě malinko nižší.

Dovolená last minute ovšem neznamená, že zákazníci nebudou mít kde spát a podobně. V tomto případě dostane každý svůj pokoj, kde bude moci trávit dny své dovolené. V tomto případě se jedná pouze o to, že si nemůže vybírat takové apartmány, které jsou jinak k dispozici v rámci klasicky placené dovolené. Přesto všechno se ale takováto dovolení vyplatí a každý takto cestující klient může prožít opravdu velmi příjemnou a doslova nezapomenutelnou dovolenou.

Například dovolenka Bulharsko. Jak se již pomalu stává tradicí, nabízí tato krásná země jako jedna z mála cenově velmi výhodné podmínky. Navíc zde hraje velkou roli i krátká vzdálenost, jež dělí naši zemi s touto přímořskou oblastí, která je přímo vyhlášená dlouhými a širokými plážemi, pro něž je typický jemný písek. Podnebí je vždy přímo ideální pro trávení dovolené a ti klidně i pro celé rodiny s malými dětmi. Kromě toho zde mohou všichni využít různé jiné atrakce, jako jsou například přelety na motorovém rogalu, seskoky padáky, tobogány a spoustu dalších.

Jako další velmi atraktivní dovolená se jeví dovolenka v Španielsku. Tato země je jednou z nejnavštěvovanějších přímořských letovisek poslední doby. Hlavní roli v tomto hraje zcela jistě překrásná přírodní scenérie, úžasné pláže, perfektně čistá voda v moři a spousta dalších kladných věcí. Každý návštěvník si zde prostě přijde na své, ať už je aktivní dovolená, či pouze odpočinková. Hotely, ve kterých je možné se ubytovat, nabízí bez výjimky naprosto perfektní služby, které musí ocenit každičký návštěvník. Zamluvte si zde i vy svoji letošní dovolenou a velmi brzy poznáte, že jste se rozhodli naprosto správně. Takto strávená dovolená bude patřit mezi vaše nejlepší.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Last minute zájezdy do Paříže

Last minute zájezdy do Paříže

Táhne vás to do Paříže? Aby ne, však se také jedná o jedno z nejkrásnějších měst světa. Co vše si zde můžete prohlédnout? A z jakých last minute zájezdů lze vybírat? Na kolik vás zájezd do Paříže vyjde?


Skvělá dovolená a nabídka last minute na Airstop.cz

Skvělá dovolená a nabídka last minute na Airstop.cz

Německé cestovní kanceláře vám nabídnou mnohdy více, než české cestovní kanceláře. Pokud hledáte levnou dovolenou, pak se jistě rozhodněte, že využijete služeb právě jedné z německých cestovních kanceláří. Mezi nimi je známá například německá CK Airstop.cz.

Last minute - zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Díky zájezdům Last minute pro vás čas ani prostor nejsou omezujícími parametry a v minutě se můžete přenést k moři nebo do historických a kulturních ce…