verze pro tisk

Nejlevnější last minute zájezdy

24. leden 2013 Nejlevnější last minute zájezdy

V novoročním předsevzetí každého mělo být letos jistojistě přání „splnit si alespoň jeden sen“. Nacházela se tato položka v té vaší novoroční tužbě? S naší pomocí si jich můžete splnit i mnohem více než pouze jednu! S cestovní kanceláří airstop.cz se totiž za pakatel můžete podívat do zemí, o kterých jste vždy snili! Anebo naopak – do takových, o kterých se vám ani nesnilo.

Dovolená na "Kanárech"

Je libo prozkoumat Evropu křížem krážem a potom se teprve vydat za oceán, anebo upřednostňujete cizí kontinenty? Ať už je to tak či onak, pro každou povahu máme co nabídnout. Samozřejmě bereme na vědomí, že mnoho lidí bývá limitováno mnohými věcmi, jako jsou peníze, děti či volno v práci. My v CK Airstop jsme tyto „problémy“ vyřešili za vás! Finanční stránku řešit opravdu nemusíte – stačí, když uvidíte ty last minutové ceny. O takových cenách jste ani neměli odvahu uvažovat! Co se týče dětí – myslíte, že by nebyly rády, kdyby mohly třeba takovou Dominikánskou republiku zažít na vlastní kůži? Vezměte je jednoduše s sebou! A co se týče volna v práci – zájezdy vypravujeme téměř denně, není možné, aby se nějaký neshodoval s vaším osobním volnem. Co vás ještě dělí od doslova famózní nabídky Gran Canaria last minute ?

Krásy cestování

Lidé, kteří necestují, mají mnohem užší pohled na život, než jejich zcestovalí vrstevníci. Není náhodou jedním ze smyslů života užívat si život plnými doušky, poznat nepoznané, vrhat se po hlavě do věcí, o kterých jsme neměli před tím ani potuchy, a zkrátka brát co život dává? Momentálně vám nabízí například dovolenou v Tunisku .

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…

Last minute - zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Díky zájezdům Last minute pro vás čas ani prostor nejsou omezujícími parametry a v minutě se můžete přenést k moři nebo do historických a kulturních ce…


Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress

Hledáte dovolenou a zájezdy, kde nebudete mít žádnou příležitost se stresovat? Ideální jsou pro takovéto zájezdy Kapverdské ostrovy.

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.