verze pro tisk

Odleťte s celou rodinou a prožijte neopakovatelnou dovolenou

12. červenec 2012 Odleťte s celou rodinou a prožijte neopakovatelnou dovolenou

Rhodos dostal do vínku téměř všechny typy krajiny, které zdobí ostatní řecké ostrovy . Jeden den se můžete procházet po strmých skalnatých a kamenitých horách, druhý den se zase vydáte přes travnaté náhorní plošiny, nakonec navštívíte nádherné a voňavé oleandrové a borovicové lesy.

Celý pobyt na tomto ostrově, kde přírodu nepoznamenal těžký průmysl ani zemědělská velkovýroba, vás budou provázet rozličné vůně podle toho, jestli kolem vás zrovna pokvete levandule, tymián nebo kolem vás budou růst borovice. I mírně zvlněné plochy obdělávané místními obyvateli jsou velice malebné, drobná políčka se střídají s mohutnými stromy olivovníků, trnitými keříky a ovocnými stromy.

Na ostrově Rhodos najdete místa s živým turistickým ruchem, s bohatým výběrem zábavních atrakcí a divokým nočním životem ve zdejších tavernách a barech. Také lze ovšem navštívit místa turistikou téměř nedotčená, stačí si vypůjčit auto nebo skútr a vypravit se do některého ze zapomenutých přístavních městeček či vesnic ve vnitrozemí. Setkáte se zde s přátelskou řeckou povahou lidí, kteří ještě mnohdy žijí tradičním životem neovlivněným turismem. Pestrá historie zde zanechala mnoho zajímavých památek a míst, nepřeberné množství kostelíků, kapliček, ale také monumentální středověké hrady a ruiny starověkých paláců.

Nabízíme jedinečnou možnost získat last minute zájezdy německých cestovních kanceláří za neodolatelně nízké ceny!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

kuboslav

pátek, 27. červenec 2012
12:36

Na Rhodosu to je opravdu super. Loni jsme tam byli. Letos budeme v létě odpočívat v Českém Krumlově, kde jsme si na internetu přes http://www.ekrumlov.cz/ našli moc pěkné ubytování.


posted by: kuboslav (jakub.plisek(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

S celou rodinou do Rakouských Alp

S celou rodinou do Rakouských Alp

Alpský region Wilder Kaiser je velmi oblíbeným cílem dovolených. Tato oblast se nachází v centrum Kitzbühelských Alp v západním Rakousku. Oblíbená je zejména pro nespočet dětských zábavních parků, mnoho krásných vrcholů, které jsou přístupné díky lanovkám, i pro mnoho přírodních parků, které se zde …

Dovolená Sharm el Sheikh pro celou rodinu

Dovolená Sharm el Sheikh pro celou rodinu

Za oknem tiše sněží a my, navlečeni do svetru a teplých ponožek, s nohama zapletenýma do radiátoru ústředního topení, vzpomínáme na léto, kdy jsme se, po kolena v teplém moři, vystavovali paprskům pálícího slunce.


Skvělá dovolená České Budějovice, která potěší celou rodinu

Skvělá dovolená České Budějovice, která potěší celou rodinu

Na výlety, zájezdy, dovolenou, kamkoli, kam se vám zlíbí. Je škoda, že mnoho lidí jezdí za zábavou a odpočinkem do zahraničí, přitom nevidí, jaké krásy nabízí i naše země. Člověk si myslí, že jí zná dobře, ale opakem je pravdou. Dejte svému známému otázky, jako například, co může vidět v tomto a v t…

Návod na tuzemskou dovolenou

Návod na tuzemskou dovolenou

Ještě pořád uvažujete, kam letos na dovolenou? Pokud jste zastánci tuzemských dovolených a nemáte potřebu se opékat pod žhavým, přímořským sluncem, zkuste nahlédnout na turistický portál Lipno. Najdete zde veškeré informace pro skvělou dovolenou.