verze pro tisk

Skvělá dovolená za minimum peněz

17. září 2012 Skvělá dovolená za minimum peněz

Toužili jste někdy po opravdu netradičním dobrodružství? Po takovém, které byste mohli i po dvaceti letech vyprávět vnoučatům? Neváhejte a využijte nabídky Keňa last minute . Tento africký stát má mnohé co nabídnout. Už při vyslovení názvu země se většině z nás začnou před očima míhat obrázky divokých zvířat a nedotčené krajiny. A je tomu opravdu tak. Pokud se rozhodnete investovat právě do takovéto dovolené, odvezete si zážitky na celý život.

S trochou štěstí budete mít možnost pozorovat stáda nádherných a důstojných slonů pohybujících se po pláních u Kilimandžára, hejna růžových plameňáků lemujících jezera i ohrožené nosorožce.

Především díky nabídkám last minute může i takováto netradiční destinace spadat do kolonky levná dovolená . Stačí pečlivě sledovat aktuální nabídky, například na webové stránce www.gotravel.cz. Široká nabídka uspokojí každého.

K dalším lákadlům patří i Thajsko last minute . Například Čiang Mai, turistické centrum severní části Thajska je vynikajícím výchozím bodem pro výlety na farmy různého zaměření. Najdete zde farmy hadí, motýlí, sloní, ale také orchideové. Za prohlídku také stojí nejeden z více než tří set chrámů. Všudypřítomná exotika i cizokrajná kuchyně vás jistě uchvátí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

g0z1nNK7j

sobota, 28. leden 2017
09:46

Your hoentsy is like a beacon


posted by: g0z1nNK7j (dj21p0ur(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Dokonalá dovolená za málo peněz

Dokonalá dovolená za málo peněz

Každý z nás touží po dokonalé dovolené, na kterou bude ještě dlouhou dobu vzpomínat. Takováto dovolená nemusí být prožita pouze u moře nebo v exotických krajinách. I naše domovina nabízí lidem spoustu krás a to za velice příjemnou cenu.

Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Tunisko last minute, skvělá dovolená i cena

Lákavý africký kontinent je domovem exotických destinací, ke kterým patří i Tunisko. Čekají vás zde krásné plážé, teplé podnebí, historické památky a skvělé zázemí v místních hotelech. Můžete si dokonce vybrat, zda dáváte přednost oblázkovým plážím, které jsou spíše na severu země, zatímco jemný pís…


Skvělá dovolená v Chorvatsku

Skvělá dovolená v Chorvatsku

Jestliže jste se rozhodli, že vyrazíte v letošním či příštím roce na dovolenou do některé z evropských zemí, pak je ideální čas pro výběr některé z nich. Nechcete-li se nekonečně dlouho probírat webovými stránkami mnohých cestovních kanceláří anebo přímo určitých lokalit, pak je ideální volbou cesto…

Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Skvělá dovolená na dosah, to je Chorvatsko 2010

Chorvatská republika ležící podél východního pobřeží Jaderského moře patří právem mezi vůbec nejoblíbenější země českých turistů. Pobřeží je velmi členité, chorvatské ostrovy a ostrůvky si však nijak nezadají s pevninou a turisticky jsou velmi vyhledávané. Krom místních krás láká Chorvatsko české ce…