verze pro tisk

Spojené arabské emiráty: Žhavé last minute

4. březen 2011 Spojené arabské emiráty: Žhavé last minute

Přemýšlíte, kam se vypravit za teplem a nádherným mořem? Kde se můžete celoročně koupat? Kde najdete krásné dlouhé písečné pláže? Nebo kde se dá leccos výhodně nakoupit? Pak jsou pro vás tou pravou volbou Spojené arabské emiráty! S nabídkou last minute navíc za tuto exkluzivní dovolenou neutratíte „balík“. Podívejte se, jaké last minute můžete například sehnat.

Spojené arabské emiráty spojují moderní s tradičním

Ubytování ve Spojených arabských emirátech, to je pestrá nabídka hotelů s nadstandardními službami a vybavením. Při pobytu v Dubaji pak máte možnost vidět na vlastní oči spojení moderního s tradičním – vedle obrovských mrakodrapů, zázraků vědecko-technické civilizace, se můžete procházet úzkými uličkami a orientálními bazary.

Chcete-li vyrazit do Spojených arabských emirátů, musíte si však před odjezdem zajistit vízum. Vízum si můžete zařídit sami na velvyslanectví (na to je ale třeba dojet do Vídně), nebo vám jej zprostředkuje cestovní kancelář, což vyjde sice trochu dráž, ale ušetříte si námahu a čas. Pro vyřízení víza je nutné vyplnit žádost, dodat barevnou a kvalitní fotokopii pasu a uhradit poplatek.

Last minute s ubytováním v Dubaji

V termínu 19.3. – 27.3. si můžete zaletět za 16 000 Kč/osoba do 3* hotelu Zain International. Budete mít zajištěné ubytování s polopenzí. V termínu 23.3. – 30.3. se můžete letecky vypravit za 16 990 Kč/osoba do 4* hotelu Arabian Park, kde vás čeká ubytování s polopenzí.

Jestliže si chcete udělat dovolenou v dubnu, můžete si zvolit buď termín 9.4. – 17.4. nebo 16.4. – 24.4. Za cenu 16 000 Kč/osoba máte leteckou přepravu z Prahy a zpět a ubytování s polopenzí v 3* hotelu Zain International.

Last minute s ubytováním v Ras Al-Khaimah

Noclehy v tomto příjemném přímořském letovisku máte zajištěné buď ve 3* Bin Majid Beach Hotel nebo v 5* Al Hamra Village. V Al Hamra si můžete zamluvit termín 27.4. – 4.5., zájezd je letecký, ubytování s polopenzí a cena činí 16 590 Kč/osoba.

V Bin Majid Beach Hotel jsou pak k dispozici například následující termíny za tyto ceny (letecky z Prahy, ubytování s polopenzí): 20.3. – 27.3. či 27.3. – 3.4. za 16 290 Kč/osoba; 25.3. – 1.4.,1.4. – 8.4., 8.4. – 15.4., 15.4. – 22.4., 22.4. – 29.4. za 16 190 Kč/osoba; nebo 29.4. – 6.5. za 15 890 Kč/osoba.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Skvělá dovolená Spojené arabské emiráty

Skvělá dovolená Spojené arabské emiráty

Ačkoli je léto za námi, tak dovolenou si můžeme dopřát i teď. Co více, teď je ten nejlepší čas užít si tu správnou dovolenou. Vyhnete se přeplněným letoviskům, drahým cenám a užijete si svou dovolenou naplno.

Luxusní nejen počasí nabízejí Spojené arabské emiráty

Luxusní nejen počasí nabízejí Spojené arabské emiráty

Různí lidé očekávají od dovolené různé věci. Jestliže jste fanouškem orientu a exotiky, vemte v úvahu zemi ležící na Arabském poloostrově, Spojené arabské emiráty. Země o rozloze České republiky je skutečnou perlou a velmi oblíbenou turistickou destinací. Ačkoli 90% země je pokryta pouští Rub al-Kha…


Spojené státy americké na tisíc způsobů

Spojené státy americké na tisíc způsobů

Spojené státy americké jsou splněným snem všech cestovatelů. Díky své velké rozloze nabízejí mnoho příležitostí k prožití skvělé dovolené, ať už je pro vás prioritou cokoli. Od sportu, po odpočinek, poznávání přírodních krás i umění, to vše a mnohem víc najdete právě zde. USA jsou na východě omývány…

Levné last minute zájezdy

Levné last minute zájezdy

Pokud máte pocit, že vaše rozhodnutí vyrazit letos někam na dovolenou k moři přišlo příliš pozdě a na poslední chvíli, i tak nemusíte nikterak zoufat. Máte totiž stále šanci vyrazit do jedné z mnoha destinací a takovýto výlet navíc získáte velice výhodně. V nabídce cestovní kanceláře New Travel se t…