verze pro tisk

Do Maďarska na Gulášovou akademii

23. červen 2011 Do Maďarska na Gulášovou akademii

Chutná vám guláš? A chcete vědět, jak se vaří ten pravý maďarský? Není nic snažšího než se vypravit přímo ke zdroji a naučit se jej vařit od vyhlášených odborníků! Kromě receptu na poctivý maďarský guláš se dozvíte také, jak se vaří další maďarské speciality.

Maďarsko a guláš patří k sobě

Maďarsko se rozhodně může pochlubit vyhlášenou kuchyní. Nejznámější ze všech pochoutek je pak určitě guláš. Chcete-li se vypravit za gulášem, musíte rozhodně jet do Szolnoku, který je hlavním městem guláše.

Gulášová akademie v Szolnoku vám dá nahlédnout do kotlíku, odkud pochoutka vzešla! Na vlastní oči uvidíte, jak se vaří pravá gulášová polévka, perkelt či plněné zelné listy. Vše pro vás s umem sobě vlastní připraví světoznámý král guláše Sándor Csányi.

Akademie vaření guláše s profesionály

Na akademii vaření guláše se můžete vypravit v termínu 11.08.2011 - 14.08.2011, a to za cenu od 8 321 Kč /osoba. Doprava na Gulášovou akademii je vlastní, ubytováni pak budete v příjemném tříhvězdičkovém hotelu Sóház, kde budete mít každé ráno nachystanou chutnou snídani. Dále vás také 2. a 3. den programu čeká oběd.

Kromě toho je pro vás přichystána prohlídka Szolnoku s maďarským průvodcem, přičemž po celou dobu pobytu vám bude k dispozici překladatel do slovenského jazyka. Na závěr Gulášové akademie také obdržíte na památku certifikát o absolvování kurzu.

Kde zájezd objednat?

vino

Poznávací zájezd za gastronomií Maďarska

Destinace Maďarsko

Délka zájezdu 4 dny / 3 noci

Typ ubytování 3*

Organizátor zájezdu IC TOUR

Cena od 8 480 Kč /osoba (ve skupině 10ti osob)

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Gyula: Za relaxací i zábavou do hradních lázní

Gyula: Za relaxací i zábavou do hradních lázní

Přemýšlíte, že byste si letos zajeli na dovolenou do Maďarska? Pak jistě neprohloupíte, když navštívíte některé z vyhlášených lázní. Vynikající relaxační a léčebné účinky termálních pramenů spojené se zajímavým prostředím najdete v lázních v Gyule.

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.


Jarní České Švýcarsko láká k procházkám

Jarní České Švýcarsko láká k procházkám

České Švýcarsko se nalézá v okrese Děčín mezi obcemi Hřensko a Chřibská. Zaujímá oblast při státní hranici se Německem, která ho odděluje od NP Saské Švýcarsko. Geologicky náleží do Děčínské vrchoviny.

V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

Myslíte si, že se nedá zbavit bolestí bez léků? Termální voda v proslulých maďarských lázních Harkány však má doslova zázračné účinky! Podívejte se, na jaké zdravotní obtíže vám pomůže a jakých wellness procedur si z