verze pro tisk

Levné letenky do Londýna již nejsou problémem

7. březen 2011 Levné letenky do Londýna již nejsou problémem

Lety do různých nejen evropských zemí jsou v současné době v podstatě naprosto běžnou záležitostí. Prakticky každý člověk se snaží poohlédnout po tom, aby letenka, kterou zakoupí, byla co nejlevnější. Často se ovšem koupit opravdu levné letenky nedaří. Co tedy snižuje cenu samotné letenky do určité destinace?

Letenky za rozumnou cenu

V první řadě je to zcela určitě vzdálenost do konkrétní cílové lokality. Tu ovšem mohou cestující jen velmi těžko zkrátit anebo nějakým způsobem změnit. V druhé řadě lze koupit levné letenky u nízkonákladových letů. Společností, které provozují nízkonákladové lety, je hned několik. Mnohdy opravdu letenky vyjdou na naprosto minimální finanční částku oproti společnostem, které jsou nejen v Evropě nejznámější. Nejznámější nízkonákladovou společností je zcela jistě RyanAir, nicméně existuje jich poměrně hodně.

Levné letenky do celého světa

Značně lacné letenky se také vztahují na lety, které nabízejí mnohé letecké společnosti, jsou zejména ty, které si pasažér zabookuje hodně předem. V případě, že dojde ke koupi letenky v nedostatečném předstihu, může tato letenka stát poměrně značné finanční prostředky. Když člověk hledá práci v třeba v Londýně, tak rozhodně vyhledává hodně levné letenky, které si může koupit dost předem. Práca v Londyne není až tolik nemožnou záležitostí a letenky do této destinace vyjdou při včasném objednání u nízkonákladové společnosti velmi levně.

Letenky pro luxusní dovolenou

Určitě také není od věci v případě dovolené platit pobyt kompletně. Letenka je tak součástí konkrétní dovolené. Jinak je třeba také brát ohled na to, kde jsou letenky kupovány. Některé státy mají letenky zatížené třeba vysokou daní. Svědčí o tom třeba dane Anglicko. Pravda je taková, že v některých zemích je ovšem možné koupit letenky docela levně, jelikož daně jsou zde nižší.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Pro každého, kdo potřebuje někam cestovat a rád by ušetřil nějakou tu korunu, má portál letuska.cz připravené ty nejlevnější letenky, které na našem trhu vůbec můžete sehnat. Potřebujete letět kamkoliv do zahraničí?

Za letenky a jízdenky nemusíte utrácet horentní sumy. Stačí využít speciální akce

Za letenky a jízdenky nemusíte utrácet horentní sumy. Stačí využít speciální akce

Cestování do zahraničí je pro mnohé z vás prakticky nedostupné. Klasické letenky a jízdenky do evropských destinací stojí tisíce korun, k tomu musíte počítat s dalšími náklady na ubytování. Dovolená, byť třeba jen víkendová, pak vychází skutečně draho. Ale nemusí tomu tak být. Stačí, když si budete …


Letecky levně a chytře

Letecky levně a chytře

Sezóna dovolených je už za dveřmi a je nejvyšší čas si začít pomalu shánět zájezdy a destinace, kam se letos chcete vydat. Ty bližší už jsou prozkoumané a díky příznivým cenám letenek je tak spousta lidí ochotna cestovat trochu dál, než by se obvykle vydali. Momentálně nejvíce letí exotické Thajsko,…

Cestujte levně

Cestujte levně

Obecně se traduje, že když chce člověk hodně cestovat, musí mít také dostatečně vysokou finanční částku na svém bankovním účtu. Anebo alespoň spoustu barevných bankovek zašitých pod slamníkem. Opak je ale pravdou. Dnešní doba nabízí neskutečné možnosti. Díky last minute nabídkám a akcím hotelů, cest…