verze pro tisk

Nejen letní dovolená v Rakousku

4. září 2012 Nejen letní dovolená v Rakousku

Dovolená v samotném srdci Rakouských Alp je snem nejen každého lyžaře a běžkaře, ale také nejednoho milovníka horských túr, návštěv zajímavých historických památek a přírodních parků. To vše a mnohem více nabízí luxusní čtyřhvězdičkový wellness hotel Fürstenhof.

Dovolená Rakousko je lákavým cílem turistů v každé roční době. Samozřejmě že zima každoročně láká velké množství lyžařů, snowboardistů a běžkařů krásným prostředím Alp a množstvím sněhu. V blízkosti hotelu samotného se nachází lanovka, díky které se dostanete do samotného srdce pohoří – a odtud můžete vyrazit na výlet po jedné z turistických či cyklistických tras.

Léčivou sílu alpské přírody můžete vyzkoušet přímo na tělo chůzí na boso po stezce poblíž hotelu. Netradiční procházka využívá tzv. Kneippovy léčby, jež se vyvinula před zhruba sto padesáti léty. I vy můžete zažít tento jedinečný zážitek a bosky se projít po trasách plných drobného masírujícího kamení, dřeva, jemné horské trávy a osvěžující vody a okusit všechny příjemné pocity, které vám jedinečný zážitek přinese.

Po takovéto procházce se pak můžete jít bavit do jednoho z mnoha dalších zajímavých míst – kupříkladu pokud vás láká historie, můžete ochutnat rytířského dobrodružství v zábavních hřištích ruinách hradu Ehrenberg nebo pevnosti Claudia. Neméně zajímavou podívanou nabízí i ZOO a zvířecí farmy v okolí, sportovní vyžití je pak nabízeno prostřednictvím množství cyklostezek, lukostřelby, zaujmout může i golf Rakousko v jednom z nejpopulárnějších golfových klubů vzdáleném asi půlhodiny od hotelu.

I v hotelu Fürstenhof samotném ale určitě rádi strávíte pár příjemných chvil. Luxusně, přitom ale velice vkusně a pohodlně vybavené pokoje zlákají k odpočinku svými pohodlnými postelemi a vynikajícím vybavením, zahrnujícím vše potřebné. Součástí hotelu je i bohatý výběr wellness služeb, ubytování Rakousko nabízí možnost krytého benátského bazénu, finskou saunu, whirpool, solárium či jen příjemné lenošení v trávě hotelové zahrady. Litovat nemusíte ani návštěvy masáže, kde si můžete vybrat z několika typů masáží – po náročném dni jistě uvítáte masáž nohou či třeba relaxační masáž celého těla.

Hotel Fürstenhof je zkrátka jedinečným koutem plným klidu zasazeným do prostředí Tyrolských Alp. I vás může zlákat cyklistika Rakousko , horské túry, bosé procházky, lukostřelba, návštěvy lázní či jen odpočinek v zelené trávě.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená na horách v Rakousku

Dovolená na horách v Rakousku

Horské zahraniční oblasti lákají velkým množstvím lokalit, které stoprocentně stojí za návštěvu. Volit je možné destinace hned v několika různých zemích Evropy. Nabízí se pochopitelně hlavně nejrozsáhlejší evropské pohoří Alpy. Hodně oblíbené je pro zimní dovolenou hlavně Rakousko.

Letní dovolená v Rakouských Alpách

Letní dovolená v Rakouských Alpách

Rakouské Alpy jsou oblíbené nejen v zimním období, kdy zde mohou turisté brázdit stovky kilometrů sjezdových tratí, ale i v létě. Kombinace horských túr s krásným ubytováním jistě utkví v paměti nejednoho člověka, který určitou část Alp navštíví.


Letní dovolená na horách: Krušné hory

Letní dovolená na horách: Krušné hory

Dalším místem, kde se dá strávit pozdně letní nebo podzimní dovolená, či prodloužený víkend, jsou Krušné hory. Na rozdíl od ostatních hor naší republiky tady budete mít jistotu, že při túrách nebudete potkávat štrúdl turistů. Lidé si sem ještě moc nezvykli jezdit. Je to dáno mýtem, že zdejší příroda…

Letní dovolená u Máchova jezera

Letní dovolená u Máchova jezera

Kraj Karla Hynka Máchy je velmi oblíbeným cílem turistů. Zde tento básník a spisovatel tvořil svá největší díla. Máchovo jezero se nachází v Libereckém kraji a dosahuje hloubky dvanácti metrů. Nejen Máchovo jezero láká k letnímu odpočinku. Okolí je plné zajímavých míst a památek, kde můžete svůj vol…