verze pro tisk

Oblíbená cykloturistika

27. červen 2012 Oblíbená cykloturistika

Jezdíte na kole? Hledáte výlet, či letní dovolenou, ale nechcete ji strávit jen na jednom místě? A přemýšleli jste už o cyklozájezdech?

Na cyklozájezdy můžete vyjet i s cestovkou, což vám ulehčí práci s plánováním trasy, hledáním ubytování a pomůže vyřešit veškeré obtíže, které by mohly cestou nastat. Navíc poznáte nové lidi a tak vůbec. Cyklozájezdy nabízí třeba i cestovní kancelář SunBike, která nabízí cyklozájezdy se zajištěným ubytováním na cestě a bez jakýchkoli skrytých poplatků předem.

Vyrazit můžete kupříkladu na cestu po Itálii. V nabídce je desetidenní výlet po ostrově Elba, v plánu cesty je i potápění k vraku autobusu. Výlet je jedinečný mimo jiné i tím, že během jízdy po ostrově budete vždy v blízkosti moře, takže nikdy nebude problém jít si během přestávky zastavit. Navíc budete mít tuto úchvatnou modrou podívanou vždy na dohled. Na místě vás čekají oblasti M. Capanne a Procchia, Capoliveri či do Porto Azzurra.

Stejně tak zajímavá může být i francouzská Bretaň. Místy drsná přirozenost je zde opředená legendami z dob keltských, návštěvníky ale čekají úchvatné pohledy na kapličky, jež se schovávají v zapadlých vesničkách, hrady, tvrze, majáky, žulové útesy nebo i duny. Významným bodem, který je na trase, je město Carnak, v němž spatříte záhady historie, menhiry a dolmeny.

Lákavá cykloturistika vás ale může čekat i kdekoli jinde. Vyrazit můžete také na cestu po Rakousku nebo i Chorvatsku, v nabídce se objevily také Maďarsko, Mallorka, zajímavá byla i cesta po známé poutní stezce Camino de Santiago de Compostela.

Výběr je tedy skutečně široký a zajímavý, kamkoli ale pojedete, vždy vás čekají zajímavé pohledy do krajin a koutů, přitom denně uvidíte něco jiného. Z cest se tak vrátíte odpočatí, spokojení a s pocitem, že jste zase jednou zažili něco neobvyklého.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Oblíbená letoviska Tuniska

Oblíbená letoviska Tuniska

Rádi byste si dopřáli exotickou dovolenou, ale nechcete za ní utrácet mnoho peněz? Pak si za svůj cíl vyberte Tunisko. Země, která nabízí mnoho lákadel za málo peněz. Veškeré služby jsou tu na vysoké úrovni. Tunisko je navíc velmi moderní země. Které letovisko je to nejvhodnější pro vaši dovolenou?

Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Oblíbená letoviska Středozemního moře severního pobřeží Španělska

Dovolená ve Španělsku láká stále více turistů z Česka, ale i z dalších zemí světa, díky svým moderním letoviskům, čistému moři a ideálním podmínkám pro výlety a vodní sporty, které z něj činí ideální místo pro rodiny s dětmi i mladé turisty hledající dobrodružství a zábavu.


Norsko je ideálním místem nejen pro rybolov

Norsko je ideálním místem nejen pro rybolov

Milovníci přírody, dobrodružství a poznávání již nemusí na rodinných dovolených trpět, jak tomu často bývalo v minulosti. Trend jižních destinací již není převládající a na dovolenou dnes můžete zamířit prakticky kamkoli. Například Norsko je zemí, které vás krásou přírody naprosto nadchne. Obdivovat…

Korsika na kole

Korsika na kole

Ostrov Korsika je pro mnohé z nás místem, které je poměrně vzdálené, a tak mnozí vyrážejí spíše do některých klasických přímořských letovisek. Je to škoda, protože Korsika má určitě svým návštěvníkům co nabídnout. Krásné horské silnice kombinované se soutěskami a kaňony vypadají opravdu skvostně. Kd…