verze pro tisk

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

22. prosinec 2015 Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Potřebujete se zdokonalit v cizím jazyce, který jste už léta nepoužívali, nebo se chcete naučit nějaký nový? Pak vězte, že je vždy lepší vyrazit rovnou do zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí jsou totiž v mnohém daleko lepší nežli ty v tuzemských školách.

1. Větší efektivita

Není překvapivé, že jsou jazykové pobyty v zahraničí efektivnější. Máte totiž neustálý kontakt s rodilými mluvčími. Jste vlastně i nuceni se rychleji učit, abyste se v dané zemi mohli dorozumět.

2. Rychlejší učení

Naučit se cizí jazyk v rámci klasických „domácích“ kurzů může trvat klidně celé roky. A ani po letech jej nemusíte dokonale ovládat. Je to tím, že se učíte jen pár hodin týdně, po zbytek času nemluvíte. Jazykové kurzy v zahraničí umožní rychlejší ovládnutí cizí řeči. Už jen tím, že jste v neustálém kontaktu s „domorodci“, kteří samozřejmě neumí česky.

3. Naučíte se přízvuky

Pokud se učíte například angličtinu přímo v Anglii, nejenže se rychleji učíte, ale snadněji pochytíte také přízvuk a správné vyslovování. Toho jen těžko docílíte, pokud se učíte v jazykové škole v Čechách, kde navíc není k dispozici žádný rodilý mluvčí.

4. Poznáte cizí kulturu a zvyky

Velkým bonusem, který přináší jazykové pobyty v zahraničí, je možnost poznat jiný kus světa, jinou kulturu a zvyky. Získáte tak zcela jiný pohled na různé národy, o kterých jste možná dosud měli jisté předsudky.

5. Učení cizího jazyka můžete kombinovat s dalším studiem

Pokud vyrazíte na zkušenou do zahraničí, můžete zvolit nejen samotný jazykový kurz, ale i další možnost studií. Klidně tak během pár let můžete vystudovat zahraniční odbornou školu, univerzitu apod. To se vám v budoucí kariéře bude náramně hodit.

Jazykové pobyty v zahraničí už pro našince nejsou nijak nedostupné. S širokou nabídkou a možností odcestovat prakticky do jakékoliv země na světě přichází kupříkladu agentura Bavard Languages. Ta nabízí různé typy kurzů. Pro studenty i dospělé, kurzy spojené se zážitky či třeba kurzy pro manažery. Agentura úzce spolupracuje s několika významnými partnery v zahraničí, díky čemuž disponuje bohatou nabídkou i příznivými cenami.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cizí jazyk se na dovolené bude stoprocentně hodit

Cizí jazyk se na dovolené bude stoprocentně hodit

Máte naplánovanou zahraniční cestu a nejste si úplně jisti svou vlastní jazykovou vybaveností? Pokud ano, vyplatí se vsadit na moderní jazykové kurzy, jejichž prostřednictvím se konkrétnímu cizímu jazyku budete moci pohodlně a rychle naučit. V současné době je vhodné vybírat takové jazykové školy, k…

Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Při cestách o zahraničí je dobré znát cizí jazyky. Bez nich je komunikace s místními občany velmi obtížná. Dorozumět se bez znalosti cizího jazyka v hotelu, restauraci či při návštěvách kulturních památek je prakticky nemožné. Záleží samozřejmě také na tom, kam vyrážíte. Pakliže pojedete na Slovensk…


Proč české turisty láká Švýcarsko

Proč české turisty láká Švýcarsko

Čokoláda, hodinky, prvotřídní banky nebo otvírací nůž...to vše evokuje jedinou zemi, Švýcarsko. Švýcarsko je stejně jako Česká republika vnitrozemským státem. Země je rozdělena na 26 kantonů, přičemž každý má vlastní ústavu, vládu i zákony a překvapivě i výši daní. Aby toho nebylo málo, země má čtyř…

Proč si vybrat dovolenou přes německé CK?

Proč si vybrat dovolenou přes německé CK?

Ve srovnání s nabídkami českých cestovních kanceláří zakoupíte u německých ck zájezdy až o 40% levnější a to se jistě vyplatí.