verze pro tisk

Poznávací zájezdy 2012

21. květen 2012 Poznávací zájezdy 2012

Toulky světem v partě lidí mladých duchem nebo/i tělem, poznání celého světa, kvalifikovaní průvodci. To vše vás čeká, vydáte – li se na cestu s CK Mundo. Tato cestovka, která po mnoho let nezrušila žádný zájezd, působí na našem trhu už patnáctou sezónu.

Procestovat můžete skutečně kus světa, podívat se můžete na Krym, Norsko a Švédsko, láká – li vás teplo, jsou tu Korsika, Italské Dolomity, pro milovníky východu Zakarpatská Ukrajina a mnoho dalšího.

V nabídce jsou rovněž školní zájezdy , vybírat můžete ze všech evropských zemí, na které si jen vzpomenete. CK Mundo má bohaté zkušenosti s prováděním ve všech destinacích, pro každou zemi má specializované průvodce, kteří vědí, jak zajímavě a stravitelně podat informace. Výhodou pro školy je i to, že školní zájezdy bývají sestavovány na míru a uzpůsobené potřebám výuky. Každý účastní zájezdu dostane informační materiály a také mapky. Budou – li pak vaši studenti chtít cestovat s CK Mundo někde jinde, mají nárok na pěti procentní slevu.

Tak mohou později se slevou vyrazit na poznávací zájezdy , jež bývají orientované na turistiku a toulky po horách, stejně tak ale nepřijdou zkrátka milovníci památek. Trochu adrenalinu nabízí Italské Dolomity, kde můžete projít jištěnými stezkami, tedy via ferraty, stejně tak je tu možnost navštívit Makedonii, nevelký státeček nabízejí obrovské zážitky, pohledy na panensky čistou přírodu, ledovcová jezera, ale také památky byzantské kultury, kostelíky, stejně tak islámské mešity. K nalezení jsou zde stopy po Alexandru Velikém, Římanech i osmanských Turcích. Něco neobvyklého můžete vidět i v Rusku, kde přes rychlý rozvoj najdete kořeny pravoslavných tradicí, shlédnete architektonické památky, chrámy a kláštery. Až vám po okukování památek vyhládne, vyzkoušíte typická ruská jidla – boršč, soljanku či pirožky, které zapijete pivem Baltika a nesmíme zapomenout na průzračnou vodku.

Pokud by pro vás bylo Rusko moc na severu, jsou tu pro vás jižní zájezdy Černá Hora , tedy zájezd do země nabízející krásnou přírodu i kulturu, kterou už několik let chrání UNESCO. K vidění jsou zde pohoří Durmitor a Komovi, která skrývají mnoho čistých jezer a pramenů, také nejrůznější jeskyně, kaňony a štíty. Za návštěvu rovněž stojí národní parky Biogradska Gora Skadarsko jezero, Turkové zde zanechali nejednu mešitu, stejně tak se na území Černé hory nacházejí kostely a monastýry, nebo hradby Kotoru a Dubrovníku.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ty nejlepší poznávací zájezdy

Ty nejlepší poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy jsou výbornou alternativou pro všechny, kteří už mají dost pobytů u moře strávených pouhým povalováním na pláži, naopak dobře poslouží těm, kteří si přejí prožít svou dovolenou aktivně a naplno.

Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

Itálie – to nejsou zdaleka jen pláže, kam přijedete na týden polehávat. Pokud nemáte rádi tento způsob trávení dovolené, ale raději danou zemi poznáváte, má vám Itálie rozhodně co nabídnout! Přinášíme vám tipy, kam s


Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Pokud se letos strávit silvestr na horách 2012 vězte, že právě teď je ta správná chvíli k tomu, abyste si zajistili své ubytování.

Dovolená Ischia 2012

Dovolená Ischia 2012

V italském Neapolském zálivu toho najdete ostrov Ischia. Ten vás okouzlí svým mořem, historickými památkami, přátelskými lidmi a špičkovými službami. Moře Ischia je čisté a třpytivé a každým dnem vaší dovolené vás bude lákat ke koupání, stejně jako pobřežní přístavy zlákají vynikající kuchyní, atmos…