verze pro tisk

Slovinsko: Cesta za vínem

14. červen 2011 Slovinsko: Cesta za vínem

Patříte mezi milovníky vína? Pak už jste jistě slyšeli o lahodnosti slovinských vín. Co takhle se vypravit přímo za vinaři, kteří jej vyrábí? Slovenske Konjice v Dravinjské dolině vás přivítají s otevřenou náručí!

Slovenske Konjice: Vína s tradicí

Slovinsko je samo o sobě nádherný kus země. A co pak teprve jeho proslulá vína! Slovenske Konjice, to je nerozlučné spojení výtečného vína, ovocných destilátů, dobrého jídla, historie a pohybu v přírodě. Jen místní vína za sebou mají tradici více než osm století! Vězte, že konjická vína nejenže skvěle chutnají, ale také povzbuzují ducha a mysl.

V rámci cesty za vínem poznáte malebné vinařství Zlati Grič, kde si pochutnáte nejen na několika druzích vín, ale také na tradiční večeři. Další den se na degustaci vín posilníte obědem ve stylové restauraci Grič. Následujícího dne navštívíte lázeňské městečko Zreče, kde poobědváte a zrelaxujete se v termální vodě. Čtvrtý den si uděláte vycházku na zámek Trebnik a projdete si vinnou stezku.

Cesta za vínem, ale také na golf a do lázní

V okolí Slovenských Konjic je zkrátka stále co dělat. Přímo v nádherném prostředí vinic leží golfové hřiště, v jehož blízkosti budete také ubytováni – ve Vinařském dvorci. Tato kulturní památka postavená na významném místě v sobě skrývá tři krásné apartmány, kde si jistě odpočinete. Pobyt je zajištěn na 4 dny/3 noci, avšak můžete si jej bez problémů prodloužit o libovolný počet dnů.

Kde zájezd objednat?

vino

Cesta za vínem - Slovinsko

Destinace Slovenske Konjice, Slovinsko

Délka zájezdu 4 dny / 3 noci

Typ stravy (3x snídaně, 2x oběd + 1x večeře)

Organizátor zájezdu IC TOUR s.r.o.

Cena od 5 306 Kč osoba/4 osoby v Rozga

Doprava je vlastní (do Konjic je to z Prahy 583 km), nicméně nemusíte s sebou vozit haldy jídla, neboť na místě je zajištěna 3 x snídaně, 2 x oběd a 1 x večeře. Cena celého pobytu se pohybuje od 5 246 Kč osoba/noc a kromě ubytování a stravování zahrnuje 2 x degustaci vín, vstup na golfové hřiště (9 jamek) a vstup do termálních lázní Zreče.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

Plánujete se svým partnerem pro letošní rok svatbu, ale vůbec netušíte, kam odjet na svatební cestu? Co si takhle své vytoužené líbánky užít na jednom z 3 nejromantičtějších míst světa? A která to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.

Last minute zájezdy do Paříže

Last minute zájezdy do Paříže

Táhne vás to do Paříže? Aby ne, však se také jedná o jedno z nejkrásnějších měst světa. Co vše si zde můžete prohlédnout? A z jakých last minute zájezdů lze vybírat? Na kolik vás zájezd do Paříže vyjde?


Už plánujete dovolenou pro rok 2013?

Už plánujete dovolenou pro rok 2013?

Nečekejte, co na vás zbude, ale sami si vyberte termín – poklidná a odpočinková letní dovolená Chorvatsko 2013 za příznivé ceny vás čeká s cestovní kanceláří Adrialand.

Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Různorodá oblast na východě České republiky – to je horská oblast Jeseníky. V zimě sem můžete vyrazit na lyže, v létě potom Jeseníky nabízejí možnost výletů do horských městeček a za čistou přírodou. Ubytování Jeseníky nabízí hotel Vidly, stavení jako z pohádky ležící na severním úpatí hory Praděd.