verze pro tisk

Ty nejlepší poznávací zájezdy

25. leden 2013 Ty nejlepší poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy jsou výbornou alternativou pro všechny, kteří už mají dost pobytů u moře strávených pouhým povalováním na pláži, naopak dobře poslouží těm, kteří si přejí prožít svou dovolenou aktivně a naplno.

Objevte v sobě duši dobrodruha a vydejte se za tajemnou historií i barvitou současností, kulturou a mentalitou sice vzdálených, přesto velice zajímavých zemí. Chcete – li zůstat v Evropě, ale přesto poznat pestrou zemi s nádechem vzdálených kultur, vydejte se do Španělska – země plné rozmanitých krás, ovlivněné kulturou nejen katolickou, ale i arabskou nebo cikánskou.

Poznávací zájezdy do Španělska představují hned cestu hned do oblastí, z nichž určitě vyberete tu pravou – severní Baskicko, severozápadní Galicii, severovýchodní Katalánsko, či třeba některý z mnoha úžasných národních parků, které v sobě skrývají mnoho přírodních krás. Můžete se vyšplhat na některý z vrcholů Pyrenejského nebo Kastilského pohoří, nabízí se ale i zmiňované národní park, mezi nimi třeba i Ordesa y Monte Perdido, jež je k nalezení na seznamu památek UNESCO.

K návštěvě Španělska pak neodmyslitelně patří také koupání v moři či oceánu, či i některé z měst – hlavní město Madrid, Barcelonu, oplývající slavnými Gaudího stavbami nebo přímořskou Valencii. Míst, kam se můžete ve Španělsku vydat, je zkrátka bezpočet. Všude se ale setkáte se zajímavou kulturou, která je zvláštní směsicí nejrůznějších vlivů; za ochutnání také stojí místní silně kořeněná a barevná kuchyně a kapitolou samou o sobě jsou temperamentní a horkokrevní Španělé.

Takovouto aktivní dovolenou, poznávací zájezdy Španělsko, nabízí cestovní kancelář Redok Travel, specializující se na poznávací zájezdy, jež sama organizuje a pořádá již od roku 1996. CK Redok Travel nabízí hned několik poznávacích zájezdů do nejrůznějších koutů Španělska – za divokým pobřežím Costa Brava, slunečnou Andalusií, kouzelným ostrovem Mallorcou, cestu po Španělském království autokarem i spoustu jiných zájezdů do této zvláštní, barvité země, i do další částí našeho světa.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

M93142ho78

sobota, 28. leden 2017
08:53

i speak on behalf of most youtube faenthosns.ly who likes change?we got use to the old system. we like the simplified new version but not the drastic changes. i mean the rating system.. its awful.. u should have made it like imdb. rating stars out of 10. it would actually be more accurate.i say go back to the original layout!!!!! please!!


posted by: M93142ho78 (mn90wancuc3(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Poznávací zájezdy 2012

Poznávací zájezdy 2012

Toulky světem v partě lidí mladých duchem nebo/i tělem, poznání celého světa, kvalifikovaní průvodci. To vše vás čeká, vydáte – li se na cestu s CK Mundo. Tato cestovka, která po mnoho let nezrušila žádný zájezd, působí na našem trhu už patnáctou sezónu.

Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

Last minute: Poznávací zájezdy do Itálie

Itálie – to nejsou zdaleka jen pláže, kam přijedete na týden polehávat. Pokud nemáte rádi tento způsob trávení dovolené, ale raději danou zemi poznáváte, má vám Itálie rozhodně co nabídnout! Přinášíme vám tipy, kam s


Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Nejlepší lyžování v Itálii - Kronplatz

Zima ještě zdaleka nekončí a tak se spousta lyžařských nadšenců rozhoduje, kam si jen pořádně zalyžovat. Jednou perfektní možností je prožití zimní dovolené v Itálii, v některém lyžařském středisku, kde se dá užít si krásné zimní dovolené. Opravdu vyhlášeným letoviskem je zcela jistě Kronplatz.

Zájezdy - Rumunsko a Rakousko

Zájezdy - Rumunsko a Rakousko

S cestovní kanceláří Kudrna můžete prozkoumat kus světa – Čínu, Indii, Dánsko, Švédsko... a pokud jste milovníky outdoorové, aktivní dovolené, je tahle cestovka pro vás jako stvořená. Za dobrodružstvím ani nemusíte nikam daleko - stačí překročit hranice a ocitnete se v Rakousku – alpské zemi na j…