verze pro tisk

Vyberte si luxusní dovolenou

7. březen 2014 Vyberte si luxusní dovolenou

Vydejte se na skutečně luxusní dovolenou. Když říkáme luxusní dovolená, máme na mysli skutečné nebe na zemi. Nádherné pláže, čisté moře, jedinečná příroda, luxusní služby a kompletní servis. Po celou dobu své dovolené se nebudete muset o nic starat. Vlastně jedinou vaší starostí bude užívat si svou relaxaci. Po takové dovolené se vrátíte domů skutečně odpočatí. Jediné co musíte udělat, je vybrat si svou destinaci snů. Vydat se můžete do Austrálie, Asie, Jižní Ameriky i Afriky. Mezi vůbec nejoblíbenější však patří destinace v Karibiku a Střední Americe.

Slyšeli jste už o ostrově Mustique? Tento ostrov leží právě v oblasti Karibiku a říká se, že zde najdete jedny z nejkrásnějších pláží světa. Tato destinace je velice oblíbená také mezi světovými celebritami – svou první dovolenou zde strávil i britský princ William se svou ženou Kate. Ostrov Mustique je v soukromém vlastnictví již od roku 1958.

Dovolená ve skutečném ráji

I vy si můžete pořídit zájezd na tento jedinečný ostrov, který okouzlil milovníky cestování z celého světa. Luxusní dovolená na ostrově Mustique v nabídce cestovní kancelář Monoi, která svým klientům nabízí jen ty nejlepší světové destinace. Navíc získáte i kompletní cestovní servis. Na dovolené na ostrově Mostique na vás čeká členité pobřeží a malé zátoky s písečnými plážemi a malými jeskyněmi.

Nádherná příroda i skutečný luxus

Co vás na luxusní netradiční dovolené na ostrově Mostique čeká? Dovolená Mostique vás učaruje. Na tomto ostrově se snoubí dva protiklady – nádherná příroda a luxus. Oboje se jedinečně doplňuje a tvoří celek, který sem láká turisty z celého světa. Ubytovat se můžete například ve Firefly Guest House, který nabízí čtyři ložnice a dva bazény s vodopády, nebo v luxusním hotelu Cotton House. Ostrov Mostique nabízí jedinečnou atmosféru, originální architekturu i bohatou faunu a flóru. Jedná se o jedinečné místo, na jehož návštěvu nikdy nezapomenete.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

M0bOgHdjDE

sobota, 28. leden 2017
08:40

People are finally realizing that most anything the government tries to if0;22x⁙ the worse it gets. The American government was designed to provide for the national defense and promote the domestic tranquility. That went to undeclared wars all over the world and government interference in all aspects of society. Long answer, sorry.


posted by: M0bOgHdjDE (g7yhcpqf(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Levné a luxusní ubytování v Brně

Jedete na víkend na Jižní Moravu a hledáte příjemné ubytování Brno? Plánujete v tomto jihomoravském městě dovolenou nebo snad pracovní schůzku či workshop? Tak či onak můžete navštívit hotel City Apart, jež splňuje požadavky na moderní, přitom útulný hotel, zároveň poskytuje několik konferenčních mí…

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Zapomeňte letos na evropské destinace a vyražte za luxusem a exotikou. Dnes už nejsou Spojené arabské emiráty destinací jen pro ty nejbohatší. Do emirátů každoročně míří stovky Čechů, protože dovolená se v SAE dá pořídit za rozumnou cenu. Nejvíce navštěvovaným emirátem je bezpochyby Dubaj se stejnoj…


Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

Máte v poslední době pocit, že jste v jednom kole? Máte tolik pracovních povinností a záležitostí, které musíte neodkladně zařídit? Co si konečně na pár dní odpočinout a vyrazit si za sluníčkem, nekonečným oceánem a těmi nejkrásnějšími plážemi světa? Ptáte se kam? No přeci na Seychelské ostrovy.

Luxusní nejen počasí nabízejí Spojené arabské emiráty

Luxusní nejen počasí nabízejí Spojené arabské emiráty

Různí lidé očekávají od dovolené různé věci. Jestliže jste fanouškem orientu a exotiky, vemte v úvahu zemi ležící na Arabském poloostrově, Spojené arabské emiráty. Země o rozloze České republiky je skutečnou perlou a velmi oblíbenou turistickou destinací. Ačkoli 90% země je pokryta pouští Rub al-Kha…