verze pro tisk

Za poznáním do Izraele

21. červen 2011 Za poznáním do Izraele

Chcete na vlastní oči vidět světoznámá památná místa? Projít se ulicemi, kudy doslova chodily dějiny? Pokud vás to táhne do Izraele a nechcete zde zmeškat nic podstatného, je pro vás ideálním řešením vypravit se na poznávací zájezd.

Pěšky po Ježíšově stezce

Pokud vás láká strávit dovolenou v Izraeli, můžete si ji snadno a pohodlně spojit s poznáváním země, kdy vám neunikne žádné zásadní místo. Poznávací zájezd do Izraele vám ukáže místa jako Nazaret, Jeruzalém, Kána, Arbel, Národní park Zippori či Kafarnaum.

Pěšky si projdete 65 km dlouhou Ježíšovu stezku, která vede z Nazareta přes Zippori, Kanu Galilejskou, Hatinské rohy a horu Arbel do Kafarnaum u Galilejského jezera. Procházky mezi zajímavými vesničkami vás pak přivedou nejen blíže k přírodě, ale třeba i k sobě samému.

Poznávání Izraele bez námahy

Při výpravách se nemusíte obávat příliš těžkého nákladu na vašich zádech či v rukou, protože vaše zavazadla budou převáženy z místa na místo vozem. Až dojdete do cíle, čekají vás ještě minimálně 2 dny v biblickém Jeruzalémě, kde si prohlédnete například Západní zeď a tunely pod ní, Davidovo město či Chizkijášův tunel.

Za poznáním do Izraele se můžete vypravit buď v termínu 24.09.2011 - 02.10.2011 nebo 13.04.2012 - 22.04.2012, a to za cenu od 26 954 Kč /osoba. V ceně je zahrnut transfer z Brna do Budapešti a zpět, služby českého delegáta po celou dobu pobytu, polopenze, letenka, transfer zavazadel z hotelu do hotelu, transfery zahrnuté v programu, ubytování (8 nocí), snídaně, vstupné do starého města Nazaretu, národních parků, prohlídka Nazaretu, vstupné do tunelů pod Západní zdí, základní cestovní pojištění.

Kde zájezd objednat?

Kreta

Zájezd do Izraele, Mozaika z historie i současnosti

Destinace Izrael

Délka zájezdu 8 dní/6 nocí

Typ ubytování hotely****

Organizátor zájezdu IC TOUR

Cena od 38 500 Kč

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

S jakými doklady cestovat: Blízký Východ

S jakými doklady cestovat: Blízký Východ

Plánujete cestu do Izraele nebo Spojených arabských emirátů? Víte, jaké doklady si musíte připravit? Jaké problémy vás mohou při cestování po blízkovýchodních státech potkat? Další díl našeho průvodce vám vše prozradí!

Valencie- „La tierra del Amor“

Valencie- „La tierra del Amor“

Valencie- „Provincie lásky“. Tímto krásným a romantickým způsobem pojmenoval Valencii zpěvák Alfredo Kraus a opravdu věděl proč. Valencie je romantická svou historií, kulturou i překrásnými plážemi. A právě do Valencie jsem se osobně vypravila za poznáním, a že bylo opravdu bohaté, se dozvíte v dneš…


Penzion na Lipně

Penzion na Lipně

Ten, kdo rád cestuje, jistě nepohrdne návštěvou pěkných míst či koutů naší republiky. Ať už jedete za sportem či odpočinkem nebo dokonce poznáním, můžete si vybrat z několika zajímavých míst.

Skvělé zážitky, které si jistě přivezete

Skvělé zážitky, které si jistě přivezete

Mějte oči otevřené a když se chcete vydat na dovolenou či prodloužený víkend, určitě zvolte taková místa, kde se nudit nebudete, za jakéhokoliv počasí.