verze pro tisk

Cestovní agentura Ilton travel vyřeší vaši dovolenou

23. březen 2014 Cestovní agentura Ilton travel vyřeší vaši dovolenou

Pokud se chystáte někam na dovolenou, pak můžete logicky vše řešit sami, anebo využít služeb cestovní kanceláře či cestovní agentury. Prvně jmenovaná možnost je poměrně zdlouhavá, a tak určitě stojí zato dát na služby zkušené cestovní agentury či kanceláře. Pokud chcete mít úplnou jistotu, pak zvolíte možnost využití cestovní kanceláře a agentury v jednom. Společnost Ilton travel nabízí v tomto ohledu komplexní služby, z nichž si stoprocentně vyberete.

Moderní cestovní agentura se vším všudy

Společnost Ilton travel se řadí mezi nové firmy, které ale nabízejí komplexní a pestré portfolio služeb. V nabídce této společnost si budete moci vybrat z nabídky více než třech stovek cestovních kanceláří. K dispozici je tedy momentálně více než 3 miliony zájezdů. Vybrat si tak budete moci zájezd do konkrétní destinace přesně podle vašeho přání.

Rychlost, spolehlivost a skvělé ceny

Jestliže hledáte opravdu profesionalitu, tak s Ilton travel si můžete být jistí. Bezkonkurenční ceny a maximální servis mluví za své. Veškeré formality týkající se vaší dovolené si zařídíte z pohodlí vlastního domova. Přítomnost jakýchkoli přirážek a skrytých poplatků je u Ilton travel vyloučena. Vybírat si můžete jakékoli zájezdy třeba typu first minute anebo naopak last minute či klasické pobyty. U všech pobytů garantuje Ilton travel maximálně výhodné ceny se vším všudy.

Nákup dovolené s bonusem

Pohodový výběr dovolené i Ilton travel je podpořen i tím, že se jedná o společnost, která je zároveň i cestovní kanceláří specializující se na pobyty u moře. Dovolená s Ilton travel je pohodová i díky možnosti online rezervace. Zapomenout nelze ani na exkluzivní dárek ke každé objednávce v hodnotě 1380 korun. Luxusní pleťová kosmetika v této hodnotě se vám bude stoprocentně hodit.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Který z Kanárských ostrovů je ten pravý pro vaši dovolenou?

Který z Kanárských ostrovů je ten pravý pro vaši dovolenou?

Ostrovy věčného jara, jak jsou Kanárské ostrovy také nazývány, jsou jedním z nejoblíbenějších míst naší planety, kam jezdíme na dovolenou. Toto souostroví tvoří sedm hlavních ostrovů a mnoho dalších menších ostrůvků. Je to autonomní oblast Španělska. Kanárské ostrovy jsou místem, kde si na své přijd…

Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností. Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spo…


Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…