verze pro tisk

Cestovní pojištění Generali

28. březen 2011 Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností.

Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spojena s případnými léčebnými výlohami, a to včetně repatriace, asistenčních služeb či nákladů na přivolání opatrovníka.

Co pokrývá cestovní pojištění

Cestovní pojištění a připojištění je možné si vyřídit například u společnosti Generali. Kromě základního cestovního pojištění lze pojistit i rizika, jako jsou vyšší krytí pro léčebné výlohy a repatriaci, připojištění pracovní cesty, nadstandardní asistenční a právní služby, pojištění zrušení zájezdu, pojištění přerušení zájezdu, zimní a letní rekreační sporty, pojištění osobních věcí a zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové připojištění.

Bez cestovního pojištění se může dovolená pěkně prodražit

Vždy je lepší vyrazit do ciziny s kvalitním cestovním pojištěním. Snadno se totiž může stát, že se například zraníte a budete potřebovat odbornou lékařskou péči. V případě, že nebudete mít uzavřeno cestovní pojištění, mohou se náklady s tím spojené vyšplhat do velkých částek a celá dovolená či pracovní cesta se Vám notně prodraží. V západní Evropě jsou totiž náklady spojené s léčením mnohdy o poznání dražší nežli v ČR.

Díky cestovnímu pojištění u společnosti Generali si budete moci užívat dovolenou s mnohem větším klidem. A v případě, že se Vám něco stane, pokryje toto pojištění veškeré náklady.

Cestovní pojištění není nikterak drahou záležitostí. Těch pár stokorun, které za něj dáte, se rozhodně vyplatí investovat. Pakliže si říkáte, že se Vám nic nemůže stát, můžete být rychle vyvedeni z omylu. I třeba jen náhlá bolest zubů může být v cizině výraznou finanční zátěží, pokud nebudete mít uzavřeno cestovní pojištění.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…


Pojištění na cesty

Pojištění na cesty

Úraz, vážná nemoc či lékařský zákrok jsou rozhodně jedněmi z nejhorších možných věcí, které nás mohou na dovolené potkat. Ovšem se stoupající oblibou adrenalinovějších dovolených stoupá také riziko úrazu. Proto je nanejvýš vhodné si před cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění. Říkáte si, že …

Cestovní tašky

Cestovní tašky

Znáte to, chystáte se na dovolenou, přišel čas balení a Vy najednou nemáte do čeho sbalit. Všechny zavazadla, které jste měli doma, jsou příliš malá na to, abyste si s sebou vzali vše potřebné. Tato situace se Vám již víckrát nestane, pokud si pořídíte prostornou cestovní tašku.