verze pro tisk

Cestovní pojištění na Vaše cesty

3. březen 2011

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.

Proč je dobré si sjednat cestovní pojištění

Cestovní pojištění je prakticky nutností. Kdykoliv se totiž můžete v zahraničí dostat do situace, kdy přijdete o svoje zavazadla, budete mít nějakou nehodu, nebo dokonce úraz. A právě cestovní pojištění do zahraničí Vám tyto problémy usnadní, neboť nebudete muset vynakládat svoje výdaje při hrazení vzniklých potíží. Cestovní pojištění kryje nejen akutní léčebné výlohy, tedy například ošetření v případě bolesti zubů apod., ale také úrazové pojištění, pojištění zavazedel, pojištění odpovědnosti za škodu ( třeba při účasti v dopravní nehodě) a také poskytuje doplňkové asistenční služby.

Cestovní pojištění hradí i úrazy při sportu

Cestovní pojištění hradí i výlohy spojené s úrazem například při sportování. V základním pojištění jsou tak například sporty jako fotbal, golf, bowling, basketbal a mnoho dalších běžných sportů, kterých si při dovolené užíváme.

Lze jej sjednat i online

Při sjednání lze využít možnosti pořídit si cestovní pojištění online . Toto pojištění poskytuje například prodejce cestovního pojištění Allianz. Výhoda cestovního pojištění online spočívá v tom, že si jej sjednáte mnohem snadněji a také rychleji.

Před cestou do zahraničí je potřeba udělat několik důležitých věcí

Před cestou na dovolenou si kromě cestovního pojištění nezapomeňte také důkladně zajistit Váš dům či byt tak, aby bylo sníženo riziko případného vykradení a rovněž nezapomeňte na očkování v případě, že hodláte navštívit exotičtější země, kde snadno můžete přijít k nákaze a onemocnění.

Budete-li i letos cestovat do zahraničí, nezapomeňte na důležitou a nezbytnou věc - sjednat si kvalitní cestovní pojištění.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění na cesty

Pojištění na cesty

Úraz, vážná nemoc či lékařský zákrok jsou rozhodně jedněmi z nejhorších možných věcí, které nás mohou na dovolené potkat. Ovšem se stoupající oblibou adrenalinovějších dovolených stoupá také riziko úrazu. Proto je nanejvýš vhodné si před cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění. Říkáte si, že …

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Správný turista a cestovatel nikdy nejede do neznámých oblastí, aniž by si předem nezjistil alespoň základní informace o dané destinaci a podmínkách, které je nutné dodržet. Cestování naslepo se může vymstít, a to zvláště tehdy, jedete-li do zahraniční země, která není zrovna turisticky přívětivá a …


Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali

Před dovolenou je dobré si zajistit cestovní pojištění. Pokud hodláte vyrazit do zahraničí, je cestovní pojištění takřka nutností. Důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí, ale i v případě cestování po tuzemsku, je hned několik. Pojištění totiž pokrývá všechna rizika, která jsou spo…

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…