verze pro tisk

Doručení do zahraničí? Žádný problém

2. prosinec 2015 Doručení do zahraničí? Žádný problém

Mezinárodní přeprava je v současné době dostupná již zcela všem, nejenom velkým firmám, ale také obyčejným lidem. Pokud potřebujete poslat balík do zahraničí, tak je to jednodušší, než kdy předtím. Nemusíte nikam chodit, vyplňovat žádné žádosti ani nic takového. Cargo International Vám to o mnoho zjednoduší. Stačí, abyste vyplnili online žádost, na základě které se dozvíte i to, kolik za dané služby, které hodláte využít, zaplatíte. Vyhovuje Vám cena a doba doručení? Pokud ano, tak zabalte svou zásilku, nalepte na ni příslušný přepravní doklad a nechejte ji vyzvednout kurýrem. Právě od Vás z domu začne cesta Vašeho balíku do zahraničí. Jak vidíte, bude to extrémně jednoduché.

Krátká doba doručení

Nemějte strach ani ohledně doby doručení. I přesto, že se jedná o mezinárodní balíky, se doba doručení pohybuje od jednoho do tří pracovních dnů, což je obdivuhodně krátká doba. Jaká je příčina takto bleskového doručení? Může za to vyspělá a promyšlená mezinárodní spedice. Cargo International spolupracuje s mnoha zahraničními spedičními firmami, tudíž doručování je plynulé, bez nějakých zádrhelů a překážek. To je hlavním důvodem, proč Váš balíček na cestě do jeho cíle nic nezdrží.

Mezinárodní přeprava v rukou Cargo International je vhodnou volbou pro ty, kteří si potrpí na kvalitních službách a zároveň na dostupných cenách. Co se týče otázky mezinárodní přepravy, na trhu je samozřejmě více zprostředkovatelů. Ne každý má ale mnohaleté zkušenosti a nízké ceny, které jsou dostupné nejenom pro firmy, ale také pro běžné lidi, jako jste třeba právě Vy. Proč zvolit spediční služby právě této společnosti?

  • Vyzvednutí u Vás doma
  • Svižné doručení do mnoha evropských destinací
  • Přijatelné ceny i do zahraničí
  • Možnost výběru z mnoha různých typů přeprav
  • Doplňkové služby, jako je připojištění balíku, expresní doručení a mnoho dalších
FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Parkování na letišti už není problém

Odlétáte do zahraničí? Přemýšlíte na tím, zda se na letiště vypravit svým autem? I když vás čeká dlouhá cesta, můžete se na letiště Václava Havla v Praze dopravit svým motorovým vozidlem, což je koneckonců jednoznačně pohodlný a příjemný způsob, jak kamkoli dopravit sebe a třeba i svou rodinu před d…

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Potřebujete se zdokonalit v cizím jazyce, který jste už léta nepoužívali, nebo se chcete naučit nějaký nový? Pak vězte, že je vždy lepší vyrazit rovnou do zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí jsou totiž v mnohém daleko lepší nežli ty v tuzemských školách.


Posílejte balíky na dobírku po ČR i do zahraničí

Posílejte balíky na dobírku po ČR i do zahraničí

Posílání balíků na dobírku není nic častého, avšak jednou za čas se možná dostanete do situace, kdy se o tuto službu budete muset zajímat. Posílat balík na dobírku není nic náročného, pokud tedy využíváte služby spolehlivých přepravců.

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.