verze pro tisk

Gastroturistika: Tipy, co vyzkoušet na Plzeňsku

28. září 2015 Gastroturistika: Tipy, co vyzkoušet na Plzeňsku

Gastroturistika je stále oblíbenější činností. Mnozí z nás vyhledávají místa, kde by se kromě kulturního vyžití mohli také dobře najíst a ochutnat něco netradičního. V tomto směru má co nabídnout i Plzeňský kraj. Konkrétně v Plzni si z hlediska gastroturistiky získala značnou popularitu Pizza Plzeň – Restaurace a Pizzerie J. Gotti.

V centru Plzně na pizzu? Dobře se najíte u Gottiho

Ve zmíněné restauraci, kterou najdete přímo v centru města, máte možnost ochutnat typická italská jídla. Máte-li rádi pizzu, pak doporučuji zamířit právě sem. Zkušení kuchaři umí udělat více než 20 druhů pravé italské pizzy, kterou nerozeznáte od pokrmů pečených přímo v některé z osvědčených restaurací v Itálii. Přednost spočívá hlavně v tom, že se zde používají výhradně čerstvé suroviny. Každý druh pizzy se vyrábí přesně dle italských receptur, nikoliv dle „českých“ verzí, na které narazíte ve většině tuzemských restaurací a s pizzou obvykle nemají příliš mnoho společného. Jednou větou: Pokud sem na oběd či večeři pozvete Itala, bude s pizzou rozhodně spokojený.

Jídlo vám dovezou i domů

Pokud bydlíte přímo v Plzni a jejím blízkém okolí a nemáte zrovna čas na návštěvu restaurace, mám pro vás dobrou zprávu. Podnik totiž nabízí také rozvoz jídel v Plzni . Objednávku provedete přes internet, případně na telefonním čísle 607 130 130. Pizza Plzeň má rozvoz zdarma.

Nebyla by to pravá italská restaurace, aby kromě pizzy nenabízela ještě další speciality. V nabídce restaurace proto najdete například i oblíbené druhy těstovin, a to včetně zapékaných variant. Nechybí ale ani dezerty. Celý oběd a večeři tak budete mít ve zcela italském duchu, přesně jak jako gurmáni očekáváte. Reastaurace a pizzerie J. Gotti navíc nabízí útulné prostředí, které je ideální i pro romantické večeře a slavnostní chvíle.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

OhFse2URRNgx

sobota, 28. leden 2017
09:12

These pieces really set a standard in the intdyurs.


posted by: OhFse2URRNgx (pdwuki3y(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Kde sehnat nejlevnější ubytování na Plzeňsku?

Kde sehnat nejlevnější ubytování na Plzeňsku?

Pokud se chystáte do Plzně nebo jejího okolí, určitě není od věci najít si kvalitní ubytování za co možná nejnižší cenu. Tato kritéria často dokáže splnit pouze vysoce kvalitní ubytovna, která kombinuje bydlení za solidní cenu s určitým standardem komfortu. Výbornou volbou je ubytovna nacházející se…

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.


Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Správný turista a cestovatel nikdy nejede do neznámých oblastí, aniž by si předem nezjistil alespoň základní informace o dané destinaci a podmínkách, které je nutné dodržet. Cestování naslepo se může vymstít, a to zvláště tehdy, jedete-li do zahraniční země, která není zrovna turisticky přívětivá a …

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Milujete liduprázdné kilometry se táhnoucí pláže pokryté jemným bílým pískem? Toužíte poznat historii a kulturu jiného kontinentu nebo vás prostě láká jen polehávání, odpočívání a srkání drinků na pobřeží? Ať už patříte mezi vyznavače jakékoliv zmíněné kategorie, exotická dovolená vás vždy dostane. …