verze pro tisk

Kam vyrazit na svatební cestu

4. listopad 2015 Kam vyrazit na svatební cestu

Svatební cesta patří mezi životní momenty, na které byste neměli hned tak zapomenout. Právě proto je vhodné zvolit tu správnou destinaci, jež se vám svým půvabem a zajímavými lokalitami vryje do paměti. Podívejme se tedy na našich 5 tipů na nejkrásnější místa, kde je možné trávit svatební cestu.

Santorini

Na okraji souostroví Kyklady se nachází malebné souostroví s názvem Santorini. Leží přesně na rozhraní Egejského a Krétského moře. Jedná se o zbytek sopečného ostrova Thera, který byl v minulosti skoro celý zničen vulkanickou činností. Krásné sněhobílé domky s typickými modrými střechami a nádherné moře, které se bude lesknout jako váš zásnubní prsten, vám budou odměnou za vaši skvělou volbu.

Bora-Bora

V souostroví Francouzská Polynésie se nachází ostrov Bora-Bora, jehož název je odvozen od tradičního Pora Pora, což znamená prvorozený. Jedná se o krásné místo na Zemi, které se vyznačuje nádhernými čistými plážemi a čistým azurovým mořem. Komfort a luxus při vaší svatební cestě budete mít zaručen.

Maledivy

Ostrovní stát v jižní části Asie, který je skvěle zakomponován do Indického oceánu. Přesně to jsou Maledivy. Celkem 19 korálových ostrovů zaujme již na první pohled. Vy budete mít na ruce krásný diamantový prsten a budete se dívat do západu slunce na nádherné panenské pláži. Přesně takto můžete trávit dovolenou v soukromí právě na Maledivách.

Maui

Druhý největší z Havajských ostrovů se nachází v severovýchodním cípu Tichého oceánu. Nabízí především překrásnou panenskou přírodu a scenérie, které uvidíte dnes již pouze ve filmech o přírodě. Takový národní park Iao Valley je rozhodně skvostem, který nikde jinde nespatříte.

Tahiti

Kdo by neznal Tahiti. Pokud se chcete vydat do Francouzské Polynésie, sbalte si snubní prsten a vyrazte. Hornatý ráz ostrova svádí i k romantickým procházkám. Nevšední zážitky nabídne i zdejší deštný prales.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

Plánujete se svým partnerem pro letošní rok svatbu, ale vůbec netušíte, kam odjet na svatební cestu? Co si takhle své vytoužené líbánky užít na jednom z 3 nejromantičtějších míst světa? A která to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Milujete liduprázdné kilometry se táhnoucí pláže pokryté jemným bílým pískem? Toužíte poznat historii a kulturu jiného kontinentu nebo vás prostě láká jen polehávání, odpočívání a srkání drinků na pobřeží? Ať už patříte mezi vyznavače jakékoliv zmíněné kategorie, exotická dovolená vás vždy dostane. …


Kam vyrazit na dovolenou v Řecku?

Kam vyrazit na dovolenou v Řecku?

Láká vás Řecko svou antickou historií, malebnými domečky v křivolakých uličkách, jedinečnou středomořskou atmosférou a skvělou řeckou kuchyní? Nešlápli jste vedle. Řecko skutečně představuje jednu z nejkrásnějších destinací, kterou si ve Středomoří můžete zvolit.

Darujte let balónem

Darujte let balónem

Máte rádi narozeniny a další příležitosti, při kterých můžete svým blízkým přátelům a kamarádům udělat radost krásným dárkem? Opravdu je něco pravdy na tom, že mnohem lepší pocit má člověk, když někoho obdarovává, než když je obdarováván. Určitě chcete vždy vybrat ten nejlepší dárek. Velice oblíbené…