verze pro tisk

Kempingové vybavení pro vaše výlety

3. květen 2013 Kempingové vybavení pro vaše výlety

Výlety za divočinou a dobrodružstvím či kempování pod stany u moře se neobejdou bez pořádného kempového vybavení. Slušnou nabídku však najdete v e-shopu m-camping.cz.

Můžete tak pořídit nové spacáky pro celou rodinu, kvalitní stany Husky , Coleman či třeba Ferrino a vůbec vybavení špičkových značek za výhodných podmínek.

E-shop totiž svým klientům nabízí odeslání do 24 hodin, objemovou slevu 5 procent při nákupu nad 3000 Kč a také dopravu zdarma na vybrané produkty. Batohy, kempingový nábytek a další vybavení vám tak nikdy nebylo blíž.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.

Výlety za exotikou

Výlety za exotikou

Také se nemůžete rozhodnout, kam se letos vydat na dovolenou? Evropské destinace se vám zdají ohrané a nudné, ale exotické zájezdy vás s českými cestovními kancelářemi přijdou opravdu pěkně draho? V tom případě vyzkoušejte šikovnou fintu a místo hledání toho nejlevnějšího zájezdu od českých cestovní…


Výlety Hradec Králové a okolí

Výlety Hradec Králové a okolí

Východní Čechy jsou místem, kde můžete navštívit různá zajímavá a historická města, podívat se do zdejších hor, vylézt na zdejší skály a nespočet dalších věcí a možností. Ubytování východní Čechy nabízí spoustu variant ubytování, které vám váš výlet jenom zpříjemní. Pokud se chystáte poznávat tento …

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.