verze pro tisk

Kvalitní elektrokola vám zpříjemní cyklovýlety

25. květen 2016 Kvalitní elektrokola vám zpříjemní cyklovýlety

Jako milovníkům cyklistiky vám právě začíná hlavní sezona. Abyste si plně vychutnali vyjížďky do přírody a nemuseli se tolik namáhat, je užitečné nechat si na vaše kolo přidělat podpůrný motůrek.

Drobná úprava kola a rázem vyjedete i těžké kopce

Přestavba na elektrokolo je hitem posledních let. Jedná se o drobnou úpravu klasického kola, na které se přidělá elektroset. Motůrek dokáže přidat několik set wattů, což se projeví v tom, že při šlapání nebudete muset tolik dřít. Zejména v náročnějším terénu tuto pomůcku náramně oceníte.

Elektrosety se přidělávají na přední i zadní kola. Pokud je motůrek silnější, je vhodné je dát spíše na zadní část kola. V tomto směru vám ale vždy poradí odborníci, kteří vám zároveň provedou kompletní přestavbu. Nejedná se o nijak zásadní investici, počítejte s náklady v řádu několika málo tisíc korun.

Za elektrokolo se nemusíte stydět, od klasického kola jej nerozpoznáte

Elektrokolo je ideální pro ty z vás, kteří nemají tak dobrou fyzickou kondici. Právě takovýto typ kola přitom může přispět ke zlepšení fyzičky. Postupně si začnete zvykat na větší zátěž a po čase zjistíte, že už jste schopni bez problémů vyjet i ty nejnáročnější kopce, aniž byste motůrek zapínali.

Kromě přestavby se už běžně dají pořídit i nová elektrokola. Na první pohled vypadají úplně stejně jako klasické bicykly. Pojedete-li po silnici, nikdo nepozná, že se šlapáním trochu pomáhají watty navíc, které dodává přídavný pohon. Pro rekreační styl cyklistiky se jedná o skvělý doplněk, který rozhodně nelze zatratit. Používají jej ostatně i mnozí zkušení borci, kteří už ale třeba nemohou zatěžovat své nohy tak jako dřív, neboť jednoduše stárnou, případně jsou třeba po vážnějším úrazu dolních končetin. Tento typ kol je právem v módě a dá se očekávat, že poptávka po elektrokolech dále výrazně poroste.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

h9cTVRaUW

sobota, 28. leden 2017
09:25

You got to push it-this essnatiel info that is!


posted by: h9cTVRaUW (bgbcb15j2z(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Kvalitní turistika si vyžaduje kvalitní obuv

Kvalitní turistika si vyžaduje kvalitní obuv

Lokalit vhodných k různým trekovým túrám je v České republice obrovské množství. Základem pro absolvování jakékoli z nich je pochopitelně kvalitní vybavení. Je sice celkem jasné, že takové sněžnice u nás budete potřebovat pouze jen na otevřených horských loukách, kterých z pohledu množství není až t…

Doplňková turistická výbava, která vám zpříjemní treking

Doplňková turistická výbava, která vám zpříjemní treking

Letní počasí přímo vybízí k procházkám po lesích i k náročnějším túrám po horách. Před tím, než se ale vydáte na cesty, je dobré si pořídit kvalitní turistikou výbavu. Túru zpříjemní i některé praktické doplňky.


Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kvalitní ubytování v Hluboké nad Vltavou

Kamkoliv se vydáte, máte možnost si vybrat z velkého množství typů ubytování, každému vyhovuje něco jiného. Hluboká nad Vltavou je turisticky rušné město, ve kterém se můžete bez obav ubytovat dle svých požadavků a přání.

Výlety Hradec Králové a okolí

Výlety Hradec Králové a okolí

Východní Čechy jsou místem, kde můžete navštívit různá zajímavá a historická města, podívat se do zdejších hor, vylézt na zdejší skály a nespočet dalších věcí a možností. Ubytování východní Čechy nabízí spoustu variant ubytování, které vám váš výlet jenom zpříjemní. Pokud se chystáte poznávat tento …