verze pro tisk

Lety do Velké Británie

11. říjen 2010 Lety do Velké Británie

V poslední době si lidé hodně oblíbili lety do Velké Británie. Tato země je navštěvována spoustami turistů hned z několika důvodů. Tím prvním jsou pochopitelně historické zajímavosti Anglie, kterými tato krásná země jistojistě disponuje. Jmenovat můžeme již jenom samotné pamětihodnosti na území hlavního města Anglie Londýna. Mnozí turisté se jezdí také do Anglie dívat na zápasy Premier League, pravděpodobně nejznámější a také nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Pokud sháníte letenky do Londýna, tak jsou v podstatě cenově srovnatelné jako třeba letenky Paríž.

Velká nabídka letišť

Velká Británie disponuje celkem více než 100 letišti. Kdybychom měli uvést jméno nejznámějšího letiště, tak by jím pochopitelně bylo londýnské letiště Heathrow. Jinak ale můžeme jmenovat hned několik dalších poměrně velkých letišť, která se nacházejí třeba v Brightonu, Manchesteru anebo Nottinghamu.

Levné letenky od Ryanair

Na všech větších letištích nabízejí své letenky jak velké společnosti, tak i nízkonákladové. Jmenovat je možné třeba letenky Ryanair anebo letenky jiných nízkonákladových leteckých firem. Co se týká samotné ceny letenek, tak je třeba říct, že by lidé určitě neměli uspěchat jejich koupi.

Nakupujte letenky na first minute

Čím více se naplánuje zakoupení letenek do jednotlivých destinací v Anglii, tím je pravděpodobnější, že letenka vyjde levněji. Výjimkou nejsou často například ani takzvané lety first minute. Určitě není špatné využít rozličných rodinných slev. Pokud máte s sebou bábätko anebo další vzrostlejší děti, je možné se setkat s poměrně slušnými slevami. U nízkonákladových společností je třeba si dát pozor hlavně na to, kolik kilogramů váží vaše zavazadla. Cena se také pochopitelně odvíjí od toho, jak daleko se samotná destinace od České republiky nachází. Čím je dál, tím je logicky let nákladnější.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Deštivé počasí a Velká Británie

Deštivé počasí a Velká Británie

Bájný Albion, Artušovské legendy s rytíři kulatého stolu, Stonehenge, Avebury, to vše je Velká Británie, oficiálním názvem Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Dnes by se sice země dala charakterizovat i jinak, rozhodně by však nechyběla slova jako fotbal, konzervativní, fish and chi…

Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Užívat si volna mohou lidé prakticky jakkoli a hodně dobrou volbou jsou bezesporu vyhlídkové lety, které nabídnou prakticky všechno, co od nich mohou zájemci očekávat. Vyhlídkový let jako takový v sobě skrývá mnohé zajímavosti a lidé si jej mohou užívat prakticky kdykoli, když to dovolí počasí, jež …


Ruční papírna Velké Losiny. Návštěva, která skutečně stojí za to.

Ruční papírna Velké Losiny. Návštěva, která skutečně stojí za to.

Papír. Věc, která je součástí našeho života, a ač si to třeba neuvědomujeme, používáme ho v nějaké podobě denně. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se papír vyrábí? Nebo spíše, jak se vlastně v době dávné vyráběl? Dnes už je celá produkce řízena obvykle automaticky, stroji, ale přece jen ještě v Čec…

Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

Nevíte, kam vyrazit s celou rodinou na výlet? Máte děti a pro ty prohlídky hradů a zámků nejsou to pravé? Zoologické zahrady jsou skvělé, ale co v případě nepříznivého počasí? Vyrazte si užít zábavu do aquaparku Aquapalace v Praze.