verze pro tisk

Parkování na letišti už není problém

16. únor 2013

Odlétáte do zahraničí? Přemýšlíte na tím, zda se na letiště vypravit svým autem? I když vás čeká dlouhá cesta, můžete se na letiště Václava Havla v Praze dopravit svým motorovým vozidlem, což je koneckonců jednoznačně pohodlný a příjemný způsob, jak kamkoli dopravit sebe a třeba i svou rodinu před dovolenou či dlouhou služební cestou.

Parkování u letiště na dosah ruky

Parkoviště ParkovaniR7 je zde pro vás 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a dvanáct měsíců v roce. Ať už odlétáte v jakoukoli roční dobu a denní hodinu, můžete se spolehnout, že využijete – li tohoto parkování u letiště , najdete ho tam spokojeně stát i po té, co se vrátíte domů.

Vaše auto pod dohledem

Že se o své motorové vozidlo nemusíte bát dokazuje několik faktů. Pouhých pět minut od letištních terminálů se nachází parkoviště, na němž se na vaše auto vztahuje komplexní pojištění společnosti ČSOB. Tím to ale nekončí, auta na parkovišti jsou totiž nepřetržitě hlídána profesionálním kamerovým systémem a celý objekt je obehnán důkladným oplocením. Další bezpečnostní prvek pak tvoří obytný dům, jež navazuje na parkoviště.

Parkování na letišti za rozumné ceny

Mimo vysoké bezpečnosti nabízí ParkovaniR7 další výhody pro své klienty. Jednou z předností tohoto parkoviště je rychlý a pohodlný odvoz vás i vašich zavazadel z místa vašeho parkování k terminálům letiště klimatizovaným mikrobusem Ford-Transit a to zcela zdarma. Mezi ostatními pražskými parkovišti pak toto parkování na letišti ParkovaniR7 vyčuhuje cenami, které jsou až třikrát nižší, než ceny parkování jinde a navazujícími službami, mezi kterými najdete i možnost zapůjčení dětské autosedačky zdarma či možnost dohuštění pneumatik, případně i pomoc se startem po dlouhodobějším stání.

ParkovaniR7 zkrátka představuje výhodnou alternativu, s jejíž pomocí se vaše cestování za hranice České republiky stane zase o něco jednodušší.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Mome

pátek, 9. červen 2017
13:01

Tuto službu velice oceňuji :) Sice využívám služeb: http://www.zaparkujteuletiste.cz , ale teď chci mluvit celkově u službě parkoviště u letiště :) Líbí se mi na tom, že ve srovnání s přímým parkováním na letišti, je to levnější, nemusíte se otravovat s taháním kufrů autobusem a metrem. A pokud nejste z Prahy, tak je o hodně příjemnější jet do Prahy na letiště vlastním autem a nechat ho hezky na hlídaném parkovišti, než se tahat vlakem či autobusem do Prahy :))


posted by: Mome (mome246(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

Ať každý tvrdí cokoli, všichni víme, že nejpohodlnější způsob cestování se zavazadly na letiště je svým automobilem. Jediná otázka, která Vás ale může napadnout, je kam s ním během dovolené? Nechávat ho na drahém letištním parkovišti s nejistým zabezpečením se určitě nikomu nechce. Nebo hledat místo…

Doručení do zahraničí? Žádný problém

Doručení do zahraničí? Žádný problém

Mezinárodní přeprava je v současné době dostupná již zcela všem, nejenom velkým firmám, ale také obyčejným lidem. Pokud potřebujete poslat balík do zahraničí, tak je to jednodušší, než kdy předtím. Nemusíte nikam chodit, vyplňovat žádné žádosti ani nic takového.


Nizozemsko láká cyklisty

Nizozemsko láká cyklisty

Nizozemí, Holandsko a Nizozemsko jsou tři země tvořící Nizozemské království. Krom dřeváků, větrných mlýnů, tulipánů či vstřícnému přístupu k marihuaně je pro zemi typická voda. Téměř polovina území leží pod úrovní mořské hladiny, nikoho tedy nepřekvapí všudypřítomné hráze. Plochý ráz krajiny přeje …

Výlety za exotikou

Výlety za exotikou

Také se nemůžete rozhodnout, kam se letos vydat na dovolenou? Evropské destinace se vám zdají ohrané a nudné, ale exotické zájezdy vás s českými cestovními kancelářemi přijdou opravdu pěkně draho? V tom případě vyzkoušejte šikovnou fintu a místo hledání toho nejlevnějšího zájezdu od českých cestovní…