verze pro tisk

Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

4. září 2015 Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

Ať každý tvrdí cokoli, všichni víme, že nejpohodlnější způsob cestování se zavazadly na letiště je svým automobilem. Jediná otázka, která Vás ale může napadnout, je kam s ním během dovolené? Nechávat ho na drahém letištním parkovišti s nejistým zabezpečením se určitě nikomu nechce. Nebo hledat místo v postranních pochybných uličkách, to také nebude rozumné řešení. Máme pro Vás naprosto bezpečný způsob parkování navíc za velmi rozumné ceny.

Parkoviště u letiště Ruzyně – jak vyhledat to správné místo?

Než vyrazíte na letiště vlastním autem, měli byste vědět, kde budete parkovat a neponechávat vše na náhodu. Proto doporučujeme si parkovací místo dopředu vybrat a následně hned rezervovat. Jak ale vybírat parkovací místo? Čím se řídit? Abychom Vám usnadnili rozhodování, odpovězte si na následující otázky:

  • Kolik budete mít času navíc do odletu, aby Vás nezaskočila vzdálenost parkoviště od letiště a popř. jak velkou časovou rezervu si vytvořit?
  • Poskytuje parkoviště služby přepravy na letiště a naopak?
  • Kolik nás tato služba bude stát?
  • Vyžadujete pro svůj vůz kryté stání nebo bude otevřené dostačující?
  • Poskytuje parkoviště nepřetržitý provoz? Pokud budete odlétat či přilétat v nočních hodinách, určitě toto kritérium bude pro Vás základní. Ovšem nezapomínejte! I pokud máte přílet plánován na denní hodiny, může se stát, že dojde ke zpoždění a přiletíte stejně v noci. Dbejte tedy na to, aby bylo parkoviště pro Vás vždy dostupné.
  • Jakou úroveň zabezpečení pro Váš vůz požadujete? Stačí oplocené místo nebo vyžadujete fyzickou ostrahu či bezpečnostní kamerový systém?
  • Využijete i další nadstandardní služby parkoviště? Umytí automobilu, zabalení zavazadel do bezpečnostní folie,….

Parkování u letiště Praha – vyberte tu nejlepší variantu

Je Váš vůz prakticky členem Vaší rodiny? Oprašujete ho a neustále vylepšujete? Potom určitě volte parkoviště s možností krytého stání a také dobře zabezpečené. Ideálně nejen oplocením, ale také fyzickou ostrahou a bezpečnostním kamerovým systémem. Ovšem pozor, toto nejsou jediná kritéria, podle kterých vybírat vhodné parkovací místo. Berte také v úvahu, jak je parkoviště vzdáleno od letiště a tedy jakou časovou rezervu si připočíst. Některá parkoviště jsou vzdálena přes deset kilometrů a to když máte na spěch, není ideální variantou. Volte vzdálenost takovou, abyste v klidu stihli Váš let a nemuseli se stresovat, že let promeškáte.

Obzvláště důležitá je také otevírací doba parkoviště. I když máte svůj let plánován přes den, snadno může dojít ke zpoždění a Vy najednou dorazíte v noci. Volte proto parkoviště u letiště Ruzyně s nepřetržitou otevírací dobou, aby Vás nezaskočila zavřená vrata a následné dlouhé čekání na příchod osoby odpovědné za vydání Vašeho vozu.

Parkoviště u letiště Ruzyně ale nenabízí pouze tyto základní služby. Nechte si třeba také umýt, vyčistit a naleštit auto v době, kdy budete ležet na pláži, nebo třeba také využijte balící služby Vašich zavazadel do bezpečnostní fólie. Nic tak neztratíte, zavazadla se Vám nepoškodí a zároveň nemusíte zběsile běhat po nepřehledné letištní hale a shánět tuto často poměrně předraženou službu.

Ideální službou, kterou využije asi každý, kdo parkuje na parkovišti u letiště Praha, je zajištění přepravy z parkovacího stání na letiště a obráceně. Tato služba bývá velmi často zcela zdarma nebo její cena je již započtena v ceně za parkování u letiště Praha. Můžete potom zcela vypustit tvorbu časové rezervy, jelikož z každého parkoviště budete na letišti do pár minut. Navíc parkoviště přepravují své klienty i ve vícemístných vozidlech, takže i pokud Vás bude v autě pět, pojedete na letiště společně.

Zadejte tedy své požadavky do našeho online vyhledávače a uvidíte, jak rychle budete mít rezervováno své parkovací místo navíc za naprosto bezkonkurenční cenu. Využijte proto našich služeb a rezervujte si své parkovací místo ještě dnes.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

P. Korný

středa, 10. srpen 2016
10:27

Ano, ano. O tomhle jsem už četl článek na neutrálně.cz a zařídil jsem si přes jejich formulář parkování U Výkupního střediska v Řeporyjích. Je to docela chytré, protože ceny za specifický počet dnů se dost liší a takhle máte hned přehled a stačí si vybrat. GP je sice asi pořád nejoblíbenější, ale podle všeho ne vždy nejlevnější...


posted by: P. Korný (petr.korny(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Parkování na letišti už není problém

Odlétáte do zahraničí? Přemýšlíte na tím, zda se na letiště vypravit svým autem? I když vás čeká dlouhá cesta, můžete se na letiště Václava Havla v Praze dopravit svým motorovým vozidlem, což je koneckonců jednoznačně pohodlný a příjemný způsob, jak kamkoli dopravit sebe a třeba i svou rodinu před d…

Světová metropole Praha

Světová metropole Praha

Jestli něco zahraniční turisté vědí o České republice, většinou se tato informace týká našeho hlavního města, Prahy. Metropole nabízí spousty možností jak trávit volný čas, hlavním tahákem na turisty je samozřejmě bohatá historie a kultura. Praha nabízí svým návštěvníkům obrovské kulturní vyžití v m…


Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

Nevíte, kam vyrazit s celou rodinou na výlet? Máte děti a pro ty prohlídky hradů a zámků nejsou to pravé? Zoologické zahrady jsou skvělé, ale co v případě nepříznivého počasí? Vyrazte si užít zábavu do aquaparku Aquapalace v Praze.

Možnosti výletů na ostrově Fuerteventura

Možnosti výletů na ostrově Fuerteventura

Ostrov Fuerteventura je největrnějším ostrovem z celých Kanárských ostrovů. To ale nemění nic na faktu, že jej navštěvuje stále více lidí. Krásné pláže s nespočetným množstvím možností trávení volného času lákají mnohem více návštěvníků. Fuerteventura ovšem není pouze ostrovem, na kterém byste jen v…