verze pro tisk

Pláž v Bibione

23. květen 2014 Pláž v Bibione

Když bychom měli najít některé z letovisek, jež svou oblíbenosti u obyvatel České republiky dosahují maximálního vrcholu, pak by na jedné z předchozích pozic bylo zcela jistě italské Bibione. Toto letovisko je typické jednak svých typickým charakterem a jednak také poměrně nízkou vzdáleností od České republiky. V každém případě nabízí Bibione opravdu krásnou pláž, kterou si následně popíšeme.

Na pláži se budete stoprocentně bavit

Bibione je typické především opravdu azurovým mořem. Čisté vody doplňuje většinou písečný povrch pláže. Světlý písek jen dokladuje skutečnou čistotou vody. Pláž v Bibione je oblíbená ale i díky svému nízkému a pozvolnému sklonu do moře. Můžete si tak na pláži klidně hrát se svými dětmi a užívat si vodních radovánek. Pláž poskytuje jak veřejnou, tak i privátní část, takže můžete vyrazit fakticky kamkoli. Každým dnem dochází k údržbě pláže, takže se můžete spolehnout na absolutní komfort se vším všudy. Toalety a půjčovny různého náčiní jsou neustále k dispozici.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Alanya - ideální místo pro rodinnou dovolenou

Alanya - ideální místo pro rodinnou dovolenou

Příjemná dovolená strávená v klidu na překrásných plážích Turecka? To je dovolená v Turecku v letovisku Alanya na Turecké riviéře rozkládajícím se nedaleko rušné Antalye a na rozdíl od tohoto letoviska nabízí svým návštěvníkům příjemnou, intimní atmosféru, pláže, které nejsou přeplněny davy turistů …

Co s sebou na dovolenou k moři?

Co s sebou na dovolenou k moři?

Chystáte se na dovolenou k moři a bojíte se, abyste si doma nezapomněli nic podstatného? Podívejte se na náš seznam všech důležitých věcí, které si s sebou vzít!


Madeira, to je dovolená netradiční a nádherná

Madeira, to je dovolená netradiční a nádherná

Pokud nejste vyznavači klasických dovolených a nesnášíte opalování a povalovnání na pláži, vaše letošní dovolená může být zcela odlišná. Jedinou podmínkou je, že vyrazíte na Madeiru. Tento krásný ostrov ležící mezi Evropou a Afrikou je oblíbeným cílem vyznavačů turistiky. Díky působení Golfského pro…

Jižní Chorvatsko nabízí zajímavé last minute

Jižní Chorvatsko nabízí zajímavé last minute

Zvažujete, kam se o prázdninách vypravit na dovolenou? Pokud jste ještě nebyli na jihu Chorvatska, pak je možná nejvyšší čas to napravit. Tamější letoviska jsou totiž velmi pěkná a ubytování se dá sehnat za příznivé ceny. Podívejte se s námi na několik tipů, kam se můžete vypravit!