verze pro tisk

Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

5. duben 2014 Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

Dovolená na Slovensku je bezesporu krásná. Slovensko je zemí, která se může pochlubit celou řadou jak přírodních, tak i kulturních krás. Užívat si tady lze prakticky všeho možného. V první řadě bychom mohli jmenovat mnohé možnosti koupání se v termálních bazénech. Krásné jsou ale i vysokohorské túry anebo procházky po přírodě, kterou má Slovensko skutečně skvostnou. Kdy se s těmito pohodou nabitými aktivitami spojí ještě spolehlivé a příjemné ubytování, tak není doslova co řešit. Podívejme se tedy na základní možnosti ubytování a přidejme i některé tipy na konkrétní výlety.

Relax se vším všudy v hotelech a pensionech

Základem pro ubytování jsou pochopitelně především hotely. Ty je možné volit v různých kategoriích. Ideální je pochopitelně vybírat hotel disponující co největším množství hvězdiček. V hotelech si lze užívat z drtivé většiny i skvělých wellness služeb. Vybaveny jsou bazény a také specializovanými wellness centry. Zapomenout nelze ani na zážitkovou gastronomii. Soukromější podmínky budete mít při ubytování v pensionech. Ty také slibují skvělé ubytování za rozumné ceny.

Ubytování v soukromí

Jestliže se budete chtít ubytovat spíše v soukromí, pak jsou ideální zejména chaty a chalupy. Dřevěnice je možné na Slovensku najít skutečně stylové. Rozhodně není problém vyhledat opravdu stylové stavby zasazené do okolních hor. Chalupy jsou z hlediska celkové ceny ubytování mnohem levnější alternativou. Vyrazit sem můžete klidně i jako rodina s několika dětmi a budete mít dostatečné soukromí.

Kam vyrazit?

Skvělá letní dovolená se určitě může realizovat přímo v konkrétních lokalitách. Výborné jsou zejména Vysoké Tatry. Návštěva Štrbského plesa anebo Tatranské Lomnice či dalších míst a obcí stojí určitě zato. Kouzelný je ale i Slovenský Ráj, který nabízí krásné túry zpestřené žebříky a návštěvou méně přístupných přírodních krás. Vyrazit můžete ale i do Tatralandie. Tento vodní park poskytne především vašim dětem dostatek zábavy.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

DdchVYQ8

sobota, 28. leden 2017
09:12

Great inhitsg. Relieved I'm on the same side as you.


posted by: DdchVYQ8 (cdf2gvivibj(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…


Pohodové ubytování v Beskydech

Pohodové ubytování v Beskydech

Dovolená v tuzemsku může být určitě velmi příjemná a často si stačí přímo pouze zvolit konkrétní spolehlivý cíl. Mezi velmi oblíbená pohoří v naší zemi patří bezesporu Beskydy. Právě sem jezdí lidé za krásnou a často poměrně levnou dovolenou.

Pohodové ubytování v penzionu U Rudolfa

Pohodové ubytování v penzionu U Rudolfa

Chystáte-li se do Českých Budějovic anebo do okolí tohoto města, pak určitě hledáte kvalitní ubytování, jež uspokojí vaše potřeby. Naším tipem je penzion U Rudolfa nacházející se v blízkosti samotného centra Českých Budějovic. Konkrétně je zasazen do klidného prostředí u parku Stromovka. Nabídka toh…