verze pro tisk

Posílejte balíky na dobírku po ČR i do zahraničí

1. prosinec 2015 Posílejte balíky na dobírku po ČR i do zahraničí

Posílání balíků na dobírku není nic častého, avšak jednou za čas se možná dostanete do situace, kdy se o tuto službu budete muset zajímat. Posílat balík na dobírku není nic náročného, pokud tedy využíváte služby spolehlivých přepravců. Aktuálně je jedním z nejoblíbenějších a také z nejvýznamnějších právě společnost Emons, která má bohaté zkušenosti nejenom s posíláním balíků na dobírku, ale s přepravou balíků jako takovou. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že Váš balík dorazí ke svému adresátovi, tak se obraťte na profesionály, kteří vědí, co dělají.

Dobírka je vždycky možná

Nepříliš přepravců, kteří se zabývají přepravami balíků, nadměrných zásilek, palet a tak podobně, nabízí službu balík na dobírku. Emons Vám tuto službu avšak poskytuje, pokud tedy potřebujete odeslat balík adresátovi s tím, že jej zaplatí až po převzetí, tak to není vůbec žádný problém. Stačí pouze zadat objednávku a zmínit zájem o tuto službu. Poté budete muset už jen nechat vyzvednout svou zásilku, která bude putovat na dobírku do libovolného českého města nebo dokonce i do nějaké zahraniční destinace.

Důvodů, proč si zvolit pro přepravu balíku na dobírku společnost Emons, je opravdu spousta. Nesvěřujte tedy svůj balík nikomu, na koho není stoprocentní spolehnutí a kdo Vám nemůže zajistit tolik výhod, jako právě Emons:

  • Spousta poboček po celé Evropě (více než osmdesát)
  • Možnost využívání všech služeb online
  • Možnost výběru nejvíce vyhovujícího typu přepravy (silniční, letecká, námořní…)
  • Stabilní zázemí firmy s mnohaletými zkušenostmi
  • Jistota spolehlivého a bezstarostného dodání
  • Zasílání po ČR i po Evropě
  • Služby pro soukromé osoby i firmy
  • Spolupráce s mnoha zahraničními firmami zaručuje co nejrychlejší dodání
  • Příznivá cenová nabídka
FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Doručení do zahraničí? Žádný problém

Doručení do zahraničí? Žádný problém

Mezinárodní přeprava je v současné době dostupná již zcela všem, nejenom velkým firmám, ale také obyčejným lidem. Pokud potřebujete poslat balík do zahraničí, tak je to jednodušší, než kdy předtím. Nemusíte nikam chodit, vyplňovat žádné žádosti ani nic takového.

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Potřebujete se zdokonalit v cizím jazyce, který jste už léta nepoužívali, nebo se chcete naučit nějaký nový? Pak vězte, že je vždy lepší vyrazit rovnou do zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí jsou totiž v mnohém daleko lepší nežli ty v tuzemských školách.


Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.

Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Při cestách o zahraničí je dobré znát cizí jazyky. Bez nich je komunikace s místními občany velmi obtížná. Dorozumět se bez znalosti cizího jazyka v hotelu, restauraci či při návštěvách kulturních památek je prakticky nemožné. Záleží samozřejmě také na tom, kam vyrážíte. Pakliže pojedete na Slovensk…