verze pro tisk

Projeďte si Bretaň bez starostí

12. červenec 2011 Projeďte si Bretaň bez starostí

Francouzská Bretaň je krásná a drsná zároveň. Pokud jste v Bretani ještě nebyli a táhne vás to tam, stačí se jen vypravit na cestu! Že to nejde bez zařízení ubytování předem a přesného naplánování trasy? Ale jde! Ukážeme vám, jak na to!

Self drive: Pohodlná dovolená

Dovolená bez detailního plánování předem? Jen sednout do auta a přitom mít vše připravené? Ano, už i vy můžete využívat služby, jakou běžně využívají Kanaďané, Američané či Novozélanďané. Cestování „self drive“ je vhodné pro všechny, kteří nemají čas si sami složitě plánovat a připravovat program dovolené, přestože chtějí jet „na vlastní pěst“.

Díky „self drive“ máte skvěle naplánovanou dovolenou, na kterou stačí jen vyrazit pohodlně vaším autem. Budete mít připravený detailní itinerář cesty, zařízené ubytování a vyhledané informace o zajímavých místech. Tímto způsobem se nyní můžete vypravit právě do Bretaně!

Skvěle naplánovaná dovolená v Bretani

První den vyjedete z Prahy do Norimberku, další den budete pokračovat do západoněmeckého Trieru, následuje francouzské Châlons-en-Champagne, odkud pochází světoznámé šampaňské. Čtvrtý den se dostanete na pobřeží Lamanšského průlivu do vyhlášené oblasti Étretat, odkud dále vyrazíte na nejkrásnější bretaňský mys Cap Fréhel, kde si vše budete moci prohlížet i následující dva dny. Samozřejmě dostanete mnoho tipů na zajímavé výlety do okolí.

Z Fréhelu se osmý den začnete vracet přes starobylé město Amboise, dále se podíváte na nechvalně proslavený Verdun. Desátý den patří prohlídkám turisticky atraktivního Heidelbergu v Německu a odtud dalšího dne zamíříte do Prahy.

Bretan

Krásná i drsná Bretaň

Destinace: Francie

Délka zájezdu: 11 dní/10 nocí

Organizátor zájezdu: IC TOUR

Cena od: 18 200 Kč /osoba

Dovolená bez starostí vyjde každého účastníka orientačně na 18 200 Kč. Cena kromě pečlivě připraveného itineráře cesty a podrobných informací o trase a zajímavých místech zahrnuje ubytování na 10 nocí, snídaně a povinné pojištění. V ceně není zahrnuta doprava. Termín výpravy už pak záleží čistě jen na vás!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestujte po České republice bez starostí

Cestujte po České republice bez starostí

Rádi poznáváte odlehlé kouty České republiky? Každý milovník cestování stojí před nutností zařídit si rezervaci hotelu. Ne vždy se však jedná o jednoduchou záležitost. Najít ten správný hotel nebo jiný typ ubytování může být i poměrně náročné. Využijte speciálního portálu rezervaceubytovani.cz, kter…

Rakouský Hinterstoder láká české lyžaře

Rakouský Hinterstoder láká české lyžaře

Hledáte alpské středisko nedaleko českých hranic? Pak vyzkoušejte mezi Čechy stále oblíbenější rakouský Hinterstoder, kde můžete lyžovat až ve 2 000 m! Z Čech i z Moravy sem dojedete za pár hodin.


Oblíbená cykloturistika

Oblíbená cykloturistika

Jezdíte na kole? Hledáte výlet, či letní dovolenou, ale nechcete ji strávit jen na jednom místě? A přemýšleli jste už o cyklozájezdech?

Korsika na kole

Korsika na kole

Ostrov Korsika je pro mnohé z nás místem, které je poměrně vzdálené, a tak mnozí vyrážejí spíše do některých klasických přímořských letovisek. Je to škoda, protože Korsika má určitě svým návštěvníkům co nabídnout. Krásné horské silnice kombinované se soutěskami a kaňony vypadají opravdu skvostně. Kd…