verze pro tisk

Recenze na hotely prozradí mnohé

24. květen 2013 Recenze na hotely prozradí mnohé

Pokud uvažujete o dovolené, je bezesporu optimální najít si podrobnosti o ubytování v té lokalitě, pro kterou se rozhodnete. Základem pro výběr vynikajícího ubytování je zejména čtení si recenzí, které jsou o hotelech k dispozici. Podívejme se tedy na několik typů na hotely, které figurují v recenzích na velmi dobrých pozicích.

Marsa Alam

Hodně dobrou volbou jsou třeba některé hotely v Marsa Alam. Z těchto hotelů můžeme doporučit například hotel Abo Nawas Resort. Tento hotel leží v jižní části letoviska Marsa Alam a jeho poloha je typická tím, že se dostanete přímo z hotelu po písečné pláži do moře. Jinak je výhodný i hotel Badawia Resort, který je lokalizován na zahradě přímo u písečné pláže. Jestliže patříte mezi vyznavače potápění či šnorchlování, pak není lepší volby.

Oriental Bay

Zajímavá je mimo jiné i Oriental Bay recenze. Tento hotel leží pouhých 32 kilometrů od mezinárodního letiště v Marsa Alam. Hned u hotelu nesituována známá zátoka Jabal Al Rosas, která je vyhlášená především jako ideální místo pro potápěče. Vzdálenost zátoky od hotelu je pouhých 150 metrů a dostat se sem můžete i pravidelnými autobusovými linkami. Hotel je mimo jiné vybaven rybí a libanonskou restaurací. Vyzkoušet v nich mohou hosté vynikající zdejší speciality. Pro děti je tu připraven i dětský bazén a dětský klub.

Brayka Bay Reef Resort

Poutavě vypadá i Brayka Bay Reef Resort recenze. Ta prozradí mnohé informace o tomto hotelu, který je skvělý hlavně pro rodinnou dovolenou. Výhodná je akce, při které je zdarma jedno dítě ve věku od 2 do 14 let. Pláže jsou u tohoto hotelu pozvolné a jejich sklon je výhodný i pro malé děti, jež se tady mohou pohodlně koupat a užívat si vodních radovánek.

Jestliže si chcete nechat srovnat hotely profesionálně na internetu, pak se nabízí srovnávač zájezdů Cestolino.cz, který mnohé o ubytování poví a přesně poukáže na výhody hotelů a ubytovacích kapacit jako takových.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nejoblíbenější hotely v Egyptě

Nejoblíbenější hotely v Egyptě

Krásnou zemí, nabízející odpočinek, slunce, relax na pláži a zároveň dostatek historických památek je bezesporu Egypt, země v severovýchodním cípu Afriky. Vynikajícím místem pro vaši dovolenou je pak letovisko Hurghada, jež nabízí výbornou kombinaci písčitých pláží, korálových útesů a zároveň je dob…

Kouzelný neznámý Senegal

Kouzelný neznámý Senegal

Návštěva této krásné země v západní části Afriky určitě stojí zato. Nejedná se sice o klasickou turistickou zemi, která by byla doslova protkána různými známými i neznámými turistickými destinacemi plnými lidí, nicméně právě proto sem začínají turisté jezdit ve větším počtu.


Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…

S jakými doklady cestovat: Střed Afriky

S jakými doklady cestovat: Střed Afriky

Láká vás podívat se do samotného srdce Afriky? Co vše je k cestě do jednotlivých středoafrických států zapotřebí? To vám prozradí další díl našeho průvodce.