verze pro tisk

Šperky do kufru aneb V čem se na dovolené blýsknout

11. září 2017 Šperky do kufru aneb V čem se na dovolené blýsknout

Pokud se chystáte na dovolenou do luxusnějšího resortu, důkladně si promyslete, v jakých outfitech pobyt strávíte. Ve špičkových hotelech se totiž očekává určitý dress code a součástí elegantní garderóby jsou rovněž doplňky v podobě šperků. Jaké zvolit, abyste s sebou nemuseli brát celou šperkovnici, ale zároveň vám nic nechybělo po celou dobu pobytu?

Minimalistické šperky

Minimalismus mezi klenoty reprezentují perly. Vedle nešlápnete ani s jednoduchými peckovými náušnicemi, ani s jemným perlovým náhrdelníkem. Perla zdůrazní jemný půvab každé ženy a decentně povýší všechny šaty na elegantní róbu hodnou luxusní večeře při svíčkách. Kousky ozdobené bílou perlou jsou univerzálním základem, velice působivými jsou však také perly černé, které kolem své nositelky utvoří auru tajuplnosti a dámy promění v nepřehlédnutelnou divu.

Zlaté odlesky

Se slunečními paprsky fantasticky korespondují zlaté šperky. Jejich odlesky vám dodají hřejivou jiskru zahalenou rouškou luxusu, elegance. Zlato se od nepaměti pojí s dobrým postavením a vysokou úrovní životního stylu, ale v případě žlutého kovu platí pravidlo, že méně znamená někdy více. Pokud nemáte kufr plný jednobarevných oděvů se stejně prostými střihy, jež nutně potřebují oživit šperkem, raději se vyhněte masivním ozdobám. Raději se zaměřte na ďábelskou genialitu skrytou v detailech. Ta se může odrazit v delším řetízku s jemným přívěskem na konci, ve zlatém prstenu s blýskavým kamenem či jemným náramkem něžně spadajícím k vašemu zápěstí.

Stříbrná zář

Pakliže se necítíte na cestování s dražšími doplňky, vyšperkujte se k dokonalosti pomocí stříbrných klenotů. Stříbro je často vnímáno jako levnější varianta zlata, tak to však vůbec není. Díky nižší ceně tohoto drahého kovu si totiž můžete pořídit šperk s nápaditějším designem a udělat stejně noblesní parádu jako se zlatem nejen na dovolené. Stříbro se navíc hodí ke všemu bez ohledu na váhu situace nebo styl oblékání. Stříbrné šperky jsou nejuniverzálnějším společníkem na cesty, jakého si lze v oblasti módních doplňků představit.

Šperky v kufru

Jakmile však dojde na cestování se šperky, nezapomeňte na patřičný způsob jejich zabalení. Doplňky není vhodné jen tak volně pohodit nebo je jen uzavřít v sáčku, protože by se mohlo stát, že se šperky během cesty poničí. Pod tíhou dalšího vybavení by se vám mohly přetrhnout, poškrábat či dokonce roztříštit, pokud se jedná o jemný materiál. Z toho důvodu si na cesty pořiďte bytelnou krabičku s měkkou výplní, aby si také vaše perlové, stříbrné i zlaté šperky mohly dopřát prvotřídní komfort při cestování.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojďte pomoci stavět hrad, aneb záchrana Horního Hradu

Pojďte pomoci stavět hrad, aneb záchrana Horního Hradu

Zajímá vás historie, není vám lhostejný osud našich památek a chcete vidět, jak se staví hrad? Pak se vydejte do Karlovarského kraje, na to na Horní Hrad, neboli Hauenštejn. Tato památka několik desetiletí smutně chátrala. V posledních 11 letech se o ní starají dobrovolníci a celý hrad dávají kámen …

Cizí jazyk se na dovolené bude stoprocentně hodit

Cizí jazyk se na dovolené bude stoprocentně hodit

Máte naplánovanou zahraniční cestu a nejste si úplně jisti svou vlastní jazykovou vybaveností? Pokud ano, vyplatí se vsadit na moderní jazykové kurzy, jejichž prostřednictvím se konkrétnímu cizímu jazyku budete moci pohodlně a rychle naučit. V současné době je vhodné vybírat takové jazykové školy, k…


Už jste přemýšleli o letní dovolené? Taormina Sicílie je tou pravou volbou!

Už jste přemýšleli o letní dovolené? Taormina Sicílie je tou pravou volbou!

Už jste přemýšleli o letní dovolené? A nepokukovali jste také po Itálii? Tato jižanská země nabízí vše, po čem byste mohli toužit – moře, písek, stejně tak kvalitní služby a spousty zajímavých památek. Jeden z italských ostrovů, Sicílie, rovněž nabízí velice zajímavou oblast, jíž je Taormina.

Letní počasí a Černá Hora, záruka krásné dovolené

Letní počasí a Černá Hora, záruka krásné dovolené

Odtržením od Srbska vznikl nejmladší stát na světě, Černá Hora. Tato země čítá necelých 700 tisíc obyvatel a je rozdělena do 21 správních jednotek, opštin. Hlavním městem je Podgorica, která je spíše centrem průmyslu, kulturním centrem je Cetinje. K dalším velkým městům patří Nikšić, Bielo Polje neb…