verze pro tisk

Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

31. leden 2012 Svatební cesta: Tipy na 3 nejromantičtější místa světa

Plánujete se svým partnerem pro letošní rok svatbu, ale vůbec netušíte, kam odjet na svatební cestu? Co si takhle své vytoužené líbánky užít na jednom z 3 nejromantičtějších míst světa? A která to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.

Výběr vhodné destinace

Cestovní agentury v dnešní době nabízejí nepřeberné množství zajímavých zájezdů. Je však jisté, že svatební cesta není jako běžná dovolená. Měla by být zajisté něčím speciální, výjimečná a měla by dokázat překvapit, aby tak zamilovaný pár na své líbánky nikdy nezapomněl. Dnes vám přinášíme výběr 3 nejromantičtějších destinací světa.

Romantika 3 krát jinak

1. Paříž

Paříž je považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Pro svou svatební cestu byste si ji měli vybrat především, pokud toužíte po romantických procházkách uprostřed historických skvostů. Dokonalou atmosféru a romantičnost tohoto místa poznáte také, pokud se vydáte na překrásnou plavbu lodí po Seině. Na závěr můžete posedět v jedné z místních kaváren a pozorovat překrásně osvětlenou Eiffelovu věž.

2. Varadero

Varadero patří beze sporu k nejkrásnějším plážím světa. Pokud jste milovníci odpočinku a relaxace, pak byste se na svatební cestu měli vydat právě sem. Azurově čisté moře a sněhově bílý, jemňoučký písek slibují romanticky strávené líbánky. Varadero je opravdovým skvostem.

3. Rio de Janeiro

Rio de Janeiro je zajisté jedno z nejpřekvapivějších měst světa. Je to město karnevalů, tance a radosti, proto je právě Rio tím ideálním místem, kam se vydat na svatební cestu. Protančete se svým partnerem celou noc či ochutnejte místní speciality. Fantazii se meze nekladou.

Zážitky na celý život

Svatební cesta je jistě pro každého z nás nezapomenutelným zážitkem. 3 nejromantičtější místa světa již čekají jen na vás. Zajisté nebudete svého výběru litovat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kam vyrazit na svatební cestu

Kam vyrazit na svatební cestu

Svatební cesta patří mezi životní momenty, na které byste neměli hned tak zapomenout. Právě proto je vhodné zvolit tu správnou destinaci, jež se vám svým půvabem a zajímavými lokalitami vryje do paměti. Podívejme se tedy na našich 5 tipů na nejkrásnější místa, kde je možné trávit svatební cestu.

Slovinsko: Cesta za vínem

Slovinsko: Cesta za vínem

Patříte mezi milovníky vína? Pak už jste jistě slyšeli o lahodnosti slovinských vín. Co takhle se vypravit přímo za vinaři, kteří jej vyrábí? Slovenske Konjice v Dravinjské dolině vás přivítají s otevřenou náručí!


Blíží se hokejové Mistrovství světa 2013: Pojeďte fandit naší reprezentaci

Blíží se hokejové Mistrovství světa 2013: Pojeďte fandit naší reprezentaci

Fanoušci hokeje mají každý rok v květnu svátek, neboť se koná Mistrovství světa v hokeji. I letos tomu nebude jinak, šampionát se tentokráte uskuteční od 3. do 19. května a hostit jej budou stejné země jako loni. O pořadatelství se totiž opět podělí seveřané z Finska a Švédska s tím, že nejdůležitěj…

Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Chráněná krajinná oblast Moravský Kras je největší krasovou oblastí Čech. Oblast je chráněným územím již od roku 1953. Vápenec, který tuto oblast tvoří, vznikl již v prvohorách ze schránek mořských živočichů. Dochováno bylo mnoho důkazů o osidlení této oblasti člověkem neandrtálským. Většina lidí si…