verze pro tisk

Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

27. březen 2013 Tipy na cestovatelské magazíny, rádce pro vaše cesty po tuzemsku i zahraničí

Správný turista a cestovatel nikdy nejede do neznámých oblastí, aniž by si předem nezjistil alespoň základní informace o dané destinaci a podmínkách, které je nutné dodržet. Cestování naslepo se může vymstít, a to zvláště tehdy, jedete-li do zahraniční země, která není zrovna turisticky přívětivá a mohou tam na vás čekat mnohá nepříjemná překvapení. I proto je dobré si přečíst různé tipy na cesty, které přinášejí cestovatelské magazíny na internetu.

Abeceda cestování

Praktickým pomocníkem při cestách po tuzemských luzích a hájích je například internetový cestovatelský magazín Abeceda cestování, který krom jiného přináší zajímavé informace o vybraných destinacích v České republice. Nechybí zde ani údaje o dopravních podmínkách a situaci, která vám může velmi pomoci ve chvíli, kdy cestujete vlastním automobilem nebo veřejnými dopravními prostředky. Kromě toho na zmíněném webu samozřejmě nechybí ani tipy na cesty, které vás mohou inspirovat při plánování výletů.

Magazín o cestování

Podobně zajímavým je i Magazín o cestování, který se věnuje tipům na cesty nejen v tuzemsku, ale i v zahraničních destinacích po celém světě. Užitečné jsou zde tipy na cesty od ostatních uživatelů a čtenářů, kteří se zde svěřují se svými zážitky a upozorňují i na případná úskalí, jež vás mohou při návštěvě vybrané země zaskočit.

Na dovolenou nebo výlet vyrazíte plni užitečných informací

Díky těmto a mnoha dalším cestovatelským magazínům odjedete na dovolenou či na výlet mnohem lépe připraveni a nic vás nezaskočí. Na webech si krom jiného dozvíte také třeba praktické rady, které se týkají pojištění, letenek a mnoha dalších věcí, jež mohou mít souvislost s vaší plánovanou cestou. Nezbývá nic jiného nežli vám popřát šťastnou cestu a mnoho zážitků na cestách.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní pojištění na Vaše cesty

Při cestách do zahraničí, a to jak na dlouhodobé dovolené, tak i na víkendy, je vždy dobré si sjednat cestovní pojištění . Pokud si totiž toto pojištění před odjezdem na dovolenou neuděláte, vystavujete se zbytečnému riziku, že se Vám dovolená řádně prodraží v případě nenadálých situací.

Dovolená v tuzemsku plná zážitků

Spoustu krásných chvil, zajímavých momentů i vzrušujících dobrodružství skýtají různorodá zákoutí České republiky. Jsou plná aktivit, které můžete nejen během své dovolené vyzkoušet a mnohdy také překonat svůj strach a doposud domnělé možnosti.


Pojištění na cesty

Pojištění na cesty

Úraz, vážná nemoc či lékařský zákrok jsou rozhodně jedněmi z nejhorších možných věcí, které nás mohou na dovolené potkat. Ovšem se stoupající oblibou adrenalinovějších dovolených stoupá také riziko úrazu. Proto je nanejvýš vhodné si před cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění. Říkáte si, že …

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Pět důvodů, proč se učit cizí jazyk v zahraničí

Potřebujete se zdokonalit v cizím jazyce, který jste už léta nepoužívali, nebo se chcete naučit nějaký nový? Pak vězte, že je vždy lepší vyrazit rovnou do zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí jsou totiž v mnohém daleko lepší nežli ty v tuzemských školách.