verze pro tisk

Udělejte si radost

18. únor 2013

Hodně z nás přemýšlí, čím by mohla obdarovat své blízké, ale zapomínáme na to, že bychom měli udělat radost také sobě. Zaměřte se tedy na to, co byste si přáli a po čem toužíte. Udělejte si radost a darujete si čas od času hezký dárek, díky kterému si zvednete náladu. Podívejte se například na slevy na pobyty a udělejte si výlet. Můžete vyjet úplně sami a užívat si tak klidu a pohody, nebo vezměte sebou někoho ze své rodiny nebo svého partnera. Je to jen a jen na vás. Také je na vás, kam vyjedete a který z pobytů si vyberete. Můžete vsadit na jistotu a vyjet za relaxací do některého z wellness pobytu. Nebo můžete být IN a vyzkoušejte adrenalinové pobyty nebo pobyty pro zamilované.

Obuv do přírody

Jestliže nejsou výlety to pravé, po čem toužíte, pak si možná můžete udělat radost něčím novým, co zpestří váš šatník. Pořiďte si třeba hezkou novou obuv a dejte tak svému šatníku zcela nový rozměr. Velice moderní je dnes obuv zejména v přírodních barvách. Ženy si zamilují obuv na klínku v hnědé nebo cihlové barvě a muži jistě propadnou pohodlné obuvi z kůže pro každodenní nošení. Radost tímto zbožím můžete udělat i svým dětem, kterým zakoupíte nové botičky, do kterých se okamžitě zamilují.

Přírodní kosmetika

K dispozici vám jsou samozřejmě i další zajímavé výrobky a produkty. Ženy jistě ocení kvalitu, kterou přináší vlasová kosmetika od naturo.sk . Jen u této kosmetiky si totiž přijde na své i ta nejnáročnější žena. Vaše vlasy budou díky naturo.sk krásné, zdravé a vy budete spokojená jako nikdy předtím. Neváhejte už ani chvilku. Udělejte si radost a vyzkoušejte, jaké je to dávat štěstí nejen svým blízkým, ale hlavně sobě. Už dnes si pořiďte něco nového, co si zamilujete a co vám vykouzlí úsměv na tváři. Nejen vaši blízcí, ale hlavně vy si zasloužíte být šťastni a spokojeni, nezapomínejte na to.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Udělejte si výlet za zdravím na ekofarmu

Udělejte si výlet za zdravím na ekofarmu

Zajímá vás hospodaření na statku či farmě? Jak vznikají pro nás naprosto běžné potraviny jako mléko, sýr, jogurt a další? Byl by výlet na farmu pro vás příjemným zpestřením? Rádi byste na venkově strávili pár dnů, odpočinuli si na čerstvém vzduchu, projeli na koni a k večeři si dali nějakou nechemic…

Exotická dovolená

Exotická dovolená

Udělejte si radost a zajeďte si po celém roce shonu a starostí na krásnou exotickou dovolenou, na kterou budete vzpomínat po zbytek života. Pokud chcete odjet, ale nechcete za svou dovolenou platit malé jmění, využijte populární last minute dovolenky.


Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Wellness. Kdo by neznal toto doslova magické slůvko, které se dostává v poslední době do našeho podvědomí čím dál tím víc. Uvažujete také o velmi příjemně stráveném víkendu, kdy se vám věnuje spousta lidí a necháváte se rozmazlovat úžasnými procedurami?

Darujte let balónem

Darujte let balónem

Máte rádi narozeniny a další příležitosti, při kterých můžete svým blízkým přátelům a kamarádům udělat radost krásným dárkem? Opravdu je něco pravdy na tom, že mnohem lepší pocit má člověk, když někoho obdarovává, než když je obdarováván. Určitě chcete vždy vybrat ten nejlepší dárek. Velice oblíbené…