verze pro tisk

VicNezHotel.cz, váš průvodce kvalitním ubytováním

16. květen 2013 VicNezHotel.cz, váš průvodce kvalitním ubytováním

Česká republika ukrývá spoustu zajímavých míst, krásné přírody a turistických atrakcí. S rozvojem cestování jde ruku v ruce i navyšování počtu kvalitních hotelů, nabízejících víc než jen běžné ubytování a gastronomii. Poznání naší vlasti tak lze spojit třeba se sportovním vyžitím, relaxací či skvělým jídlem. Unikátní přehled takových hotelů a množství rad a tipů přináší portál VicNezHotel.cz.

Každý z více jak dvou set hotelů je tady podrobně popsán a ohodnocen. Čtenář má tedy jistotu výběru z opravdu kvalitní nabídky. VicNezHotel.cz zároveň slouží jako jakýsi hlídací pes. Jeho pracovníci osobně testují služby jednotlivých hotelů a upozorňují na rozdíly mezi sliby hotelových webových prezentací a skutečností.

Portál ovšem poradí i s hledáním zajímavých aktivit v okolí hotelů. Představuje osvědčené turistické cíle jako hrady (vodní pevnost Švihov), zámky (Bečov nad Teplou se vzácným relikviářem svatého Maura) a přírodní zajímavosti (nejvyšší tuzemský vodopád Pančavský).

Upozorňuje však také na technické památky (větrný mlýn v Jalubí), místa plná zábavy (Baťův kanál) nebo naopak téměř neznámá, přesto nádherná (rozhledna na vrchu Babylon).

Portál nezapomíná ani na akce pořádané přímo v hotelech. Přehledný kalendář zachycuje všechny události s výhledem na nejbližší dva měsíce. Kdo by například čekal, že zlínský hotel Baltaci pořádá ve spolupráci s Václavem Hudečkem sérii koncertů vážné hudby, během níž vystoupí i populární Čechomor? Také zámecký hotel Štiřín si zve přední osobnosti populární hudby, naposledy tam zahrál oblíbený 4tet všeuměla Jiřího Korna.

V četných hrách a akcích, které VicNezHotel.cz pořádá, je navíc možné získat řadu zajímavých a hodnotných cen. Například v této soutěži se hraje o pobytový voucher do luxusního slánského hotelu Hejtmanský Dvůr v hodnotě 2 000 Kč.

Sečteno a podtrženo: kdo hledá kvalitní ubytování na tuzemských toulkách přírodou, měl by začít na VicNezHotel.cz. Tady si určitě a bez rizika vybere.

Komerční sdělení

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Českem podle průvodce

Pokud letos nevyrážíte na zahraniční dovolenou, můžete si užít alespoň cestování po krásách naší vlasti, a že jich může nabídnout opravdu hodně. Ať už se rozhodnete vydat do kterékoli části země, kupte si dobrého průvodce. Jednak neminete žádné významné body, o kterých byste možná jinak nevěděli, al…

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.


Ubytování v Moravském vinném sklípku

Ubytování v Moravském vinném sklípku

Vyrazit na Moravu a ani jednou nenavštívit vinný sklípek musí být hrozná škoda, v očích některých lidí jde ba přímo o zločin. Přitom pravou moravskou veselici, zabijačku, degustaci vín i prostor pro rodinné a jiné oslavy nabízí vinný sklep s ubytováním, AB Vinný Sklípek.

Ubytování v Benecku

Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnick…