verze pro tisk

Využijte při cestování soukromou leteckou společnost: Přepraví vás kamkoliv po střední Evropě

12. květen 2015 Využijte při cestování soukromou leteckou společnost: Přepraví vás kamkoliv po střední Evropě

Zdlouhavé cestování automobilem či dokonce autobusy a vlaky už dnes není pro náročnější cestovatele přijatelnou volbou. Dokonce ani letecká přeprava velkých aerolinií není tím pravým, neboť je určena pro masy lidí. Pakliže chcete cestovat v klidu a přitom rychle, využijte službu soukromé firmy, která zajišťuje leteckou přepravu pro menší počet osob.

Z Prahy do Německa, Švýcarska a mnoha dalších destinací

Letecká přeprava po celé střední Evropě je ideální v okamžiku, kdy se potřebujete přepravit například z Prahy do Německa rychle a v maximálním pohodlí, navíc za přijatelnou cenu. Tuto službu nabízí společnost Blue Sky Aviation. Jde o firmu, která zajišťuje nejen přepravu osob, ale i zboží.

A proč zvolit let se společností Blue Skyt Aviation? Ušetříte spoustu času. Z Prahy se například do Berlína dostanete do 1 hodiny, do Zurichu pak za cca 2 hodiny, firma samozřejmě létá i do jiných metropolí. Odlety jsou nejen z Prahy, určit si můžete odlet z jakéhokoliv českého veřejného letiště, které má odpovídající délku a kvalitu dráhy.

Firma disponuje moderními letadly pro 3 a 5 osob. Stálým klientům nabízí akční slevy v řádu několika desítek procent za každou letovou hodinu.

Cessna 172
Cessna 172

Nejnižší ceny na trhu

Leteckou přepravu pro menší počet osob provozuje v tuzemsku více společností. Blue Sky Aviation však díky svým cenám patří k nejlevnějším. Navíc se můžete spolehnout na let v moderních strojích, které řídí ostřílení piloti. Ti se ve vzdušném prostoru rozhodně neztratí. Nejen díky svým zkušenostem, ale i z toho důvodu, že mají možnost v letadlech využívat nejmodernější navigační přístroje. Jako pasažéři jste po celou dobu letu v bezpečí, samozřejmostí je také plné pojištění, jež vyplývá ze zákona.

Více informací o možnosti objednání letecké přepravy u společnosti Blue Sky Aviation najdete na webových stránkách www.blueskyaviation.cz.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

S jakými doklady cestovat: Střední Amerika

S jakými doklady cestovat: Střední Amerika

Chcete se vypravit za exotikou do Karibiku? Jenže nevíte, jestli vám na cestování stačí pouze pas? Čtvrtý díl našeho průvodce vám poradí, jaké doklady je třeba si připravit před výpravou do střední Ameriky.

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Blíží se konec roku. A s ním přichází i čas odpočinku. Za letošek jste jistě udělali kus práce a právě proto je dobré nechat své tělo trochu uvolnit a dopřát mu regeneraci, abyste v novém roce byli opět v plné formě. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout mimo domov, přinášíme tip v podobě wellnes…


Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Naučte se angličtinu online a využijte ji při svých cestách do zahraničí

Při cestách o zahraničí je dobré znát cizí jazyky. Bez nich je komunikace s místními občany velmi obtížná. Dorozumět se bez znalosti cizího jazyka v hotelu, restauraci či při návštěvách kulturních památek je prakticky nemožné. Záleží samozřejmě také na tom, kam vyrážíte. Pakliže pojedete na Slovensk…

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Pro každého, kdo potřebuje někam cestovat a rád by ušetřil nějakou tu korunu, má portál letuska.cz připravené ty nejlevnější letenky, které na našem trhu vůbec můžete sehnat. Potřebujete letět kamkoliv do zahraničí?