verze pro tisk

Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

31. březen 2016 Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

Chybí vám inspirace, jak trávit letošní dovolenou, kam vyrazit a jak celou cestu pojmout? Už vás nebaví dovolené v přeplněných přímořských destinacích, kde trávíte drtivou většinu času v jednom komplexu? Nebaví vás ani odpočinková týdenní dovolená v jednom kempu, kde už se ke konci pobytu nudíte? Prožijte letošní dovolenou jinak. Nebojte se změny. Procestujte dovolenou v obytném autě!

Za týden zvládnete několik destinací – vždy v maximálním komfortu

Při cestování v obytném autě můžete za jediný týden poznat tolik zajímavých destinací, jako ještě nikdy. Každý den můžete být na jiném místě s jinými krásami. A nemusí se jednat jen o lokality v ČR, ale třeba v celé Evropě. Láká vás poznat třeba Chorvatsko jinak než od mořské pláže. Nasedněte do obytného vozu a vycestujte. Chorvatská příroda patří k nejkrásnějším v Evropě. Zaměřte se především na moderní obytné vozy, které jsou spolehlivé, bezpečné a komfortní. Se starším a nespolehlivým obytným autem by mohla být cesta spíše utrpením.

Obytný vůz nemusíte kupovat

Pokud jste se již dívali na ceny nových a kvalitních obytných vozů, jen málokdy se jejich nákupní cena pohybuje pod 1 milion korun. To je pro většinu z nás vysoká cena. A s dvaceti dny dovolené ročně vůz za tyto peníze ani pořádně nevyužijeme. Ideální variantou je v současnosti pronájem obytných vozů ve specializovaných půjčovnách. Cena pronájmu obytného vozu je jen několik set korun denně. Platíte pronájem jen za ty dny, kdy vůz skutečně využíváte. Myslete také nato, že kromě pronájmu nemusíte mít a dovolené žádné další zásadní výdaje. Jestliže máte v rodině zručného mechanika, můžete si postavit vlastní obytný vůz, například z dodávky nebo autobusu. Malý tip, jak na to, najdete ZDE.

Kvalitní půjčovny nabízí nízké ceny, spolehlivé vozy i další služby

O dovolenou v obytném autě je stále větší zájem a najít půjčovnu obytných vozů již není takový problém jako před několika lety. Co by měla nabízet kvalitní půjčovna obytných vozů? Především dostatečně komfortní vozy se zárukou a ve stoprocentním technickém stavu. Ceny pronájmu by neměly být drahé. Chybět by neměly ani další služby, jako pojištění vozu v rámci EU, NONSTOP asistenční servis, odborné zaškolení před zapůjčením nebo zdarma zapůjčení kempinkového vybavení. Objednejte si pronájem obytného vozu již nyní!

-lat-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

7Tfn2E4u

sobota, 28. leden 2017
08:51

A wonderful job. Super helpful inimooatfrn.


posted by: 7Tfn2E4u (5ag7vfg7161(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Chcete skvělou dovolenou? Zkuste Kypr last minute!

Chcete skvělou dovolenou? Zkuste Kypr last minute!

Ve východní části Středozemního moře se nachází nádherný ostrov Kypr, ideální místo pro dovolenou. Geograficky spadá sice k Asii, kulturně náleží spíše Evropě, setkává se zde hned několik kultur, především řecká, turecká a britská. Kypr je rozdělen na dvě části, severní tureckou a jižní řeckou, Kype…

Dovolená? Co třeba Mexiko?

Dovolená? Co třeba Mexiko?

Zasloužená letní dovolená po mnoha a mnoha dnech tvrdé práce je něčím, na co se těší snad každý. Třeba si pro tentokrát toužíte dopřát něco extra – koneckonců, přeletět „velkou louži“ a stanout na americkém kontinentu nemusí být zase tak špatný nápad.


Dovolená v Košicích: Jak si ji nejlépe užít?

Nezapomenutelné chvíle můžete prožít spolu se svou rodinou a známými v kouzelném místě, kterým jsou Košice. Jen tady si užijete kouzelnou zábavu v prostředí, které si musí zamilovat snad úplně každý.

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Neváhejte a vypravte se na malou dovolenou během jednoho víkendu. Nejrůznější víkendové pobyty jsou pro to jako stvořené a začínající slunečné dny jako by vyzývaly k tomu, abyste neseděli doma, ale vyrazili alespoň na krátkou cestu z dobu za krásami vlasti i zbytku světa, odpočinkem, sportem, romant…