verze pro tisk

Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

27. duben 2011 Aquapalace Praha nabízí zábavu pro malé i velké

Nevíte, kam vyrazit s celou rodinou na výlet? Máte děti a pro ty prohlídky hradů a zámků nejsou to pravé? Zoologické zahrady jsou skvělé, ale co v případě nepříznivého počasí? Vyrazte si užít zábavu do aquaparku Aquapalace v Praze.

Základní informace

Aquapalace Praha Čestlice je největším aquaparkem v republice. Ačkoli byl otevřen teprve v roce 2008, za tu dobu si jím prošlo několik stovek tisíc návštěvníků. Aquapalace Čestlice se nachází v obchodní zóně Průhonice-Čestlice, v ulici Pražská. Pojedete-li autem, před aquaparkem je dostatečně velké parkoviště. Preferujete-li veřejnou dopravu, můžete využít speciálního autobusu Aquabusu, který vyjíždí z Opatova.

Aquapalace Čestlice je otevřen denně od 10-22 hodin. Vstupné stojí ve všední dny (mimo prázdniny) pro dospělého 530 korun na celý den, za hodinové vstupné pak zaplatíte 200 korun. Rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě nebo tři děti se pohybuje od 990-1190 korun. Během víkendů a prázdnin se cena za celodenní vstupenku zvyšuje na 650 korun, a rodinná vstupenka vás bude stát 1370-1710 korun.

Vodní radovánky pro každého

Celý Aquapalace je tvořen ze tří dílčích paláců. Každý z nich je stvořen pro jinou zábavu. Palác dobrodružství budou milovat děti a vyznavači adrenalinu. Mnoho skluzavek, tobogánů, vodní řeka a další dobrodružné atrakce zaručí program na celé odpoledne. Dalším palácem je Palác relaxační. Zde si můžete vychutnávat klid a pohodu v bazénu doplněném výřivkami, či masážními prostředky. Wellness si můžete také dopřát díky procedurám, které Aquapalace nabízí - masáže, balneoterapie a další. Třetím vodním palácem je Palác pokladů, kde si můžete prozkoumat vrak pirátské lodi, nebo zabojovat s chobotnicí.

Sauny kam se podíváš

Pod střechou Aquapalace Čestlice naleznete 12 různých saun, které poskytují saunové rituály ze všech koutů světa. Všechny sauny jsou smíšené. Užít si můžete pravých Římských lázní s ionizovanou vodou. K dispozici jsou i finské sauny, ve kterých se teplota pohybuje v rozmezí 60-100 stupňů Celsia. Rozvrh saunových ceremonií najdete přímo v aquaparku.

Něco i pro potápěče

Obdivovatelé podmořského světa si mohou dosyta užít mořských ježků, korálů nebo rybiček v Korálovém domě. A pokud byste rádi vyzkoušeli potápění, nebo už máte licenci, ale nevíte, kde se potápět, v Aquapalace vám bude umožněno i tohle. Výstroj vám zapůjčí, a vy se můžete ponořit do 8 metrové hloubky ve speciální potápěčské jámě, která slouží k výcviku potapěčů.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Světová metropole Praha

Světová metropole Praha

Jestli něco zahraniční turisté vědí o České republice, většinou se tato informace týká našeho hlavního města, Prahy. Metropole nabízí spousty možností jak trávit volný čas, hlavním tahákem na turisty je samozřejmě bohatá historie a kultura. Praha nabízí svým návštěvníkům obrovské kulturní vyžití v m…

Lety do Velké Británie

Lety do Velké Británie

V poslední době si lidé hodně oblíbili lety do Velké Británie. Tato země je navštěvována spoustami turistů hned z několika důvodů. Tím prvním jsou pochopitelně historické zajímavosti Anglie, kterými tato krásná země jistojistě disponuje. Jmenovat můžeme již jenom samotné pamětihodnosti na území hlav…


Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

Parkování u letiště Praha a jaké možnosti poskytuje?

Ať každý tvrdí cokoli, všichni víme, že nejpohodlnější způsob cestování se zavazadly na letiště je svým automobilem. Jediná otázka, která Vás ale může napadnout, je kam s ním během dovolené? Nechávat ho na drahém letištním parkovišti s nejistým zabezpečením se určitě nikomu nechce. Nebo hledat místo…

Ruční papírna Velké Losiny. Návštěva, která skutečně stojí za to.

Ruční papírna Velké Losiny. Návštěva, která skutečně stojí za to.

Papír. Věc, která je součástí našeho života, a ač si to třeba neuvědomujeme, používáme ho v nějaké podobě denně. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se papír vyrábí? Nebo spíše, jak se vlastně v době dávné vyráběl? Dnes už je celá produkce řízena obvykle automaticky, stroji, ale přece jen ještě v Čec…