verze pro tisk

Cyklistika 2012

25. červen 2012 Cyklistika 2012

Sportování, aktivně strávený čas a konkrétně také cyklistika jsou v současné době velice populárními. Už jste uvažovali o letní dovolené? Nechce se vám válet u moře? A co tahle vyrazit na kolo?

Výlet na kole si můžete naplánovat sami, stejně tak ale můžete využít služeb cestovních agentur, které vám rády pomohou se zajištěním ubytování, naplánováním trasy, na které mnohé uvidíte a pomůže se vším, s čím by mohl nastat problém, takže vy si budete moci nerušeně užívat své cesty.

Zajímavé cyklozájezdy jsou pořádány všude po České republice, stejně tak můžete vyrazit někam za hranice.

Zajímavá dovolená vás čeká třeba v Třeboni. Zde jsou pořádány cyklozájezdy s ježděním po cyklostezce, která vede mezi Třeboní, Starou hlínou, Lutovou a Majdalenou v CHKO Třeboňsko. K vidění jsou zde různé přírodní zajímavosti, tedy rybníky, rašeliniště, lesy a zamokřené louky.

Stejně zajímavé sportování vás ale čeká i za hranicemi – sjet na kole můžete kus Itálie, Švýcarska, Maďarska a jiných zemí. V Maďarsku na vás třeba čeká Hevíz a známé jezero Balaton, navíc je zde mnoho moderních, asfaltových cyklostezek, díky nimž je cestování na kole pohodlné, Maďarsko přitom nabízí mnoho míst k vidění a je jedno, zda vás více zajímají vesnice, vinice nebo třeba místní hospody a hospůdky.

Zajímavou může být i dovolená ve Španělsku, akorát že spojená s cestováním na kole. Zde vás může potkat cesta nejslavnější poutní stezkou Camilo de Santiago Compostela, což je světově známá stezka, jejímž cílem je hrob svatého Jakuba. Ročně zde vyrazí desítky a možná i stovky poutníků, mezi kterými můžete být i vy a váš dvoukolý přítel. Trasa povede přes Pyreneje a krásnou, divokou a svéráznou španělskou krajinou a kulturou.

Máte – li tedy rádi sport, chcete vidět kus světa a zažít mnoho netradičního, jsou pro vás cyklozájezdy tím pravým. Neváhejte tedy, seřiďte své kolo a jeďte.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

EecKcSO5zC

sobota, 13. červen 2015
10:00

That's a clever answer to a tricky quesiton


posted by: EecKcSO5zC (dnkavlyd(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Silvestr 2012 plný skvělých zážitků

Pokud se letos strávit silvestr na horách 2012 vězte, že právě teď je ta správná chvíli k tomu, abyste si zajistili své ubytování.

Dovolená Ischia 2012

Dovolená Ischia 2012

V italském Neapolském zálivu toho najdete ostrov Ischia. Ten vás okouzlí svým mořem, historickými památkami, přátelskými lidmi a špičkovými službami. Moře Ischia je čisté a třpytivé a každým dnem vaší dovolené vás bude lákat ke koupání, stejně jako pobřežní přístavy zlákají vynikající kuchyní, atmos…


Ubytování Harrachov a zimní lyžování 2012

Ubytování Harrachov a zimní lyžování 2012

Harrachovské ubytování nabízí komfortní ubytování pro každého zákazníka. Nezáleží na tom, na co si potrpíte, vždycky si najdete přesně to, co hledáte. Také jsme chvíli hledali hotely, které by nám vyhovovaly, nakonec jsme zjistili, že každý z nich má něco do sebe.

Poznávací zájezdy 2012

Poznávací zájezdy 2012

Toulky světem v partě lidí mladých duchem nebo/i tělem, poznání celého světa, kvalifikovaní průvodci. To vše vás čeká, vydáte – li se na cestu s CK Mundo. Tato cestovka, která po mnoho let nezrušila žádný zájezd, působí na našem trhu už patnáctou sezónu.