verze pro tisk

Darujte let balónem

1. duben 2015 Darujte let balónem

Máte rádi narozeniny a další příležitosti, při kterých můžete svým blízkým přátelům a kamarádům udělat radost krásným dárkem? Opravdu je něco pravdy na tom, že mnohem lepší pocit má člověk, když někoho obdarovává, než když je obdarováván. Určitě chcete vždy vybrat ten nejlepší dárek. Velice oblíbené jsou tzv. zážitky jako dárek. Touto formou můžete darovat například let balónem.

Kdo z nás by nesnil o letu balónem, při kterém si z ptačí perspektivy prohlédneme krásnou českou krajinu. Let balónem sice patří mezi adrenalinové zážitky, ale patří k těm nejmírnějším. Užít si je tak můžete prakticky kdokoli – od dětí až po babičky a dědečky.

Pro aktivnější jedince pak můžete vybrat adrenalinový zážitek vyšší úrovně. Mezi ty nejoblíbenější patří tandemový seskok padákem, jízda ve formuli nebo bungee jumping. Mezi zážitky však vyberete také dárky pro klidnější jedince – milovníky dobrého jídla, vína, piva, relaxace atp.

Jestliže si z nabídky nevyberete, můžete darovat také praktický dárkový poukaz. Oslavenec dostane univerzální dárkový poukaz v určité hodnotě, za kterou si pak sám vybere z nabídky svůj vysněný zážitek. Nestane se vám tak, že při výběru konkrétního zážitku šlápnete vedle. Dárkové poukazy tak mohou nahradit například nudnou finanční hotovost.

Zážitky se hodí jako dárek ke všem příležitostem, na které si jen vzpomenete – svátkům, narozeninám, výročím, Vánocům, atp. Zážitkem můžete udělat radost také novomanželům – nemusíte vybírat žádný praktický svatební dar, ale darovat něco originálního a netradičního. Skvělý výběr svatebních darů najdete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/. Stačí si vybrat a konkrétní zážitek zakoupit. Získáte krásný dárkový voucher, který novomanželům předáte. Tento web provozuje společnost Firma na zážitky, která má s prodejem zážitků již mnohaleté zkušenosti.

Komerční sdělení

-pok-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená v tuzemsku plná zážitků

Spoustu krásných chvil, zajímavých momentů i vzrušujících dobrodružství skýtají různorodá zákoutí České republiky. Jsou plná aktivit, které můžete nejen během své dovolené vyzkoušet a mnohdy také překonat svůj strach a doposud domnělé možnosti.