verze pro tisk

Levné ubytování v Žilině

16. červenec 2014 Levné ubytování v Žilině

Dovolená na Slovensku je zcela určitě velmi příjemná. Vše se odvíjí zejména od toho, jakou lokalitu si na Slovensku vyberete. Výbornou volbou je například ubytování v okolí Žiliny. Toto slovenské velkoměsto je určitě svou polohou hodě zajímavé a má svým návštěvníkům co nabídnout. Podívejme se tedy na možnosti ubytování v okolí Žiliny.

Výbornou volbou jsou především hotely, které se v blízkosti Žiliny nacházejí. Jmenovat bychom mohli například hotel Galileo, který je schopen nabídnout spousty různých služeb. Ostatně stačí se podívat na webové stránky http://www.hotelgalileo.sk a budete mít jasno v tom, co se nachází přímo v hotelu a jeho okolí. Tento hotel je z hlediska ubytování multifunkční, jelikož nabízí pohodové ubytování jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi a v neposlední řadě i pro firemní klientelu. K dispozici jsou tady konferenční sály, jež pojmou celkem 80 lidí.

Jestliže se ale budete chtít ubytovat v okolí Žiliny spíše v soukromí, pak stojí zato vybrat si některý ze zdejších stylových pensionů. Ty se vyznačují poněkud uvolněnější atmosférou a nikdo se určitě nebude divit, kdy na sobě budete mít třeba vtipná trička s potiskem . Pensiony ale nenabízejí až tolik soukromí, jako je tomu například u chat. Příroda okolo Žiliny je opravdu moc hezká, a když vyrazíte přímo z vámi pronajaté chaty, pak budete mít celé okolí Žiliny jako na dlani.

Chaty jsou v okolí Žiliny opravdu hezké a stylové. Například v okolí zříceniny hradu Strečno vypadá krajina skutečně moc hezky. Vše navíc dokreslí okolí řeky Váh. Jinak není problém mít i pořádnou rekovou výbavu včetně stylových hodinek. Ty si budete moci vybrat třeba v podobě módní značky Guess vybrat zde . Okolí Žiliny je opravdu hezké a stojí zato se sem vydat jak třeba jen na pouhý výlet, tak i na dovolenou dlouhodobějšího charakteru.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Herlíkovice-Bubákov nabízejí levné ubytování

Herlíkovice-Bubákov nabízejí levné ubytování

Když se řekne levné ubytování, tak člověk zjistí, že toto sousloví je možné s Krkonošemi jako takovými spojovat jen velmi těžko. Tato situace je ovšem často zapříčiněna zejména tím, že lidé většinou zavítají do nějakých větších středisek, která jsou z pohledu ceny opravdu poměrně na výši.

Levné a luxusní ubytování v Brně

Jedete na víkend na Jižní Moravu a hledáte příjemné ubytování Brno? Plánujete v tomto jihomoravském městě dovolenou nebo snad pracovní schůzku či workshop? Tak či onak můžete navštívit hotel City Apart, jež splňuje požadavky na moderní, přitom útulný hotel, zároveň poskytuje několik konferenčních mí…


Cestujte levně

Cestujte levně

Obecně se traduje, že když chce člověk hodně cestovat, musí mít také dostatečně vysokou finanční částku na svém bankovním účtu. Anebo alespoň spoustu barevných bankovek zašitých pod slamníkem. Opak je ale pravdou. Dnešní doba nabízí neskutečné možnosti. Díky last minute nabídkám a akcím hotelů, cest…

Levné letenky do Londýna již nejsou problémem

Levné letenky do Londýna již nejsou problémem

Lety do různých nejen evropských zemí jsou v současné době v podstatě naprosto běžnou záležitostí. Prakticky každý člověk se snaží poohlédnout po tom, aby letenka, kterou zakoupí, byla co nejlevnější. Často se ovšem koupit opravdu levné letenky nedaří. Co tedy snižuje cenu samotné letenky do určité …