verze pro tisk

Najděte si parťáka na cestování

27. duben 2015 Najděte si parťáka na cestování

Jste právě teď single, ale někdy se přistihnete, že vám chybí spřízněná duše? Tento pocit má stále více single žen s příchodem jara a léta. Páry začínají plánovat své dovolené a vy zkrátka nemáte s kým vyrazit. A přitom byste tak chtěli vidět Španělsko nebo to nejlepší z Řecka. Pro některé ženy může být tento pocit velmi frustrující a začnou pociťovat velkou osamělost. Co s tím? Vyzkoušet můžete třeba seznamku štěstí.

Internet nám naštěstí přináší mnoho zajímavých příležitostí, jak se seznámit, když v našem každodenním životě chybí ten pravý muž. Navíc se můžete seznámit právě jen za konkrétním účelem – cestování, návštěvami divadel a výstav, atp. Možná, že se z počátečního dobrého přátelství následně vyklube pěkný vztah.

Seznámení s mužem nemusí být pro všechny ženy snadné. Přece jen jsou ženy, které jsou velmi stydlivé a vždy čekají tzv. v koutě a nikdy by se neodvážili muže napřímo oslovit a pozvat ho třeba na rande.

V tomto je právě internet skvělý, protože i stydlivější žena může ztratit ostych, protože online prostředí je anonymnější, než osobní kontakt. Když muž nebude na vaše oslovení reagovat, nic se neděje. Naopak můžete být mile překvapena pozitivními reakcemi. Seznámení s mužem na internetu je tak pro většinu z nás mnohem jednodušší a příjemnější cesta.

Chcete si najít parťáka na letní cestování? Můžete samozřejmě hledat na českých seznamkách, nebo vyzkoušet seznamku mezinárodní a najít si kamaráda třeba v Anglii, Španělsku, Itálii nebo Německu a za ním pak vyrazit na výlet nebo dovolenou.

No nezní to skvěle? Milé a atraktivní cizince najdete na Evropské seznamce, která je unikátní v tom, že se specializuje právě na seznamování českých žen s cizinci. Více informací najdete na www.evropska-seznamka.cz.

Komerční sdělení

-pok-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Příjemné cestování a letenky nabízí letuska.cz

Pro každého, kdo potřebuje někam cestovat a rád by ušetřil nějakou tu korunu, má portál letuska.cz připravené ty nejlevnější letenky, které na našem trhu vůbec můžete sehnat. Potřebujete letět kamkoliv do zahraničí?

Cestování pro seniory 55+

Cestování pro seniory 55+

Jste senior a je vám více jak 55 let? Rádi by jste cestovali, ale zdají se vám zájezdy příliš drahé nebo nemáte s kým? Využijte speciální nabídky dotovaných zájezdů pro seniory 55+ a cestujte výhodně a levně s lidmi vaší věkové kategorie a se zájezdy dělanými přímo seniorům.


Využijte při cestování soukromou leteckou společnost: Přepraví vás kamkoliv po střední Evropě

Využijte při cestování soukromou leteckou společnost: Přepraví vás kamkoliv po střední Evropě

Zdlouhavé cestování automobilem či dokonce autobusy a vlaky už dnes není pro náročnější cestovatele přijatelnou volbou. Dokonce ani letecká přeprava velkých aerolinií není tím pravým, neboť je určena pro masy lidí. Pakliže chcete cestovat v klidu a přitom rychle, využijte službu soukromé firmy, kter…

Nový obsah autolékárničky na vaše bezpečné cestování

Nový obsah autolékárničky na vaše bezpečné cestování

Ať chceme, nebo ne, obsah autolékárničky se prakticky neustále mění a podle vyhlášky MD ČR 283/2009 Sb. bude povinná výbava do určité míry opět změněna. Samotní motoristé mohou láteřit, jak chtějí, nicméně v případě, že si lékárničku ve voze nevymění, riskují poměrně vysoké pokuty.