verze pro tisk

Nejen víkendové pobyty se slevou

30. červenec 2012 Nejen víkendové pobyty se slevou

Slevové portály se na českém internetu rozrostly jako houby po dešti. Což je ale dobře, protože se předhánějí jeden přes druhého, který nabídne více služeb a zboží za výhodnějších podmínek – klient si takto může plnit své sny a ještě k tomu výhodně.

Slevový portál SlevmeTO je samozřejmě jedním z těch nejvýznamnějších. Toho samozřejmě dosáhl i svou filozofií, podle které je snem portálu plnit sny svých zákazníků. Těm denně nabídne mnoho a mnoho zajímavých slev. Server ale nenabízí jenom slevy, na jeho stránkách naleznete i něco navíc, což z něj činí skutečného profesionála.

Na stránkách portálu najdete také mapu, podle níž můžete vybírat města a místa, která byste rádi navštívili. Z této mapy se pak můžete dostat k článkům, jež jednotlivá místa popisují, takže předem víte, kam jedete, zároveň je zde pro klienty možnost přidávat komentáře. Nemusíte tak vybírat pouze podle lokality a výše slevy, ani nemusíte dlouze vyhledávat informace. Na tomto portále totiž máte vše přehledně na jednom místě.

Není to ale jediná výhoda, kterou portál SlevmeTO přináší. Místa pro pobyty se slevou můžete navrhovat i vy. Pokud jste navštívili zajímavé místo, kde jste hodně viděli a zažili, můžete své zážitky popsat a o své tipy se podělit. Ti, kteří napíší nejlepší příspěvky, získají bonus 2 000 korun na jakoukoli slevu na portálu SlevmeTO.cz.

Server nabízející slevy samozřejmě počítá s tím, že můžete mít spoustu otázek. Ty můžete položit díky několika různým prostředkům – nejrychlejším se může zdát malý formulář, jež vás bude doprovázet v pravém dolním rohu stránky. Zde vyplníte svou mailovou adresu, jméno a vzkaz a ten následně odešlete. Nemusíte se tedy přihlašovat na e-mail, ale můžete svůj dotaz odeslat ihned.

Ať už vás tedy lákají výlety kamkoli, přináší server SlevmeTO to nejlepší, po čem můžete toužit. Kompletní servis, který nezahrnuje pouze slevy, ale také informace přehledně na jednom místě. Mimo slev na pobyty zde můžete samozřejmě pořídit spoustu jiného, hezkého a zajímavého – v nabídce naleznete také pozvánky na wellness programy, stejně tak se můžete nechat hýčkat v kosmetických salonech, vyrazit za sportem a zábavou nebo můžete obhlédnout nabídku zboží.

Server SlevmeTo nabízí zkrátka pro každého něco. Neváhejte a také se přidejte ke spoustě spokojených klientů, kteří dnes a denně rádi využívají všech služeb, které tento poctivý, přátelský portál nabízí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ty nejlepší víkendové pobyty

Ty nejlepší víkendové pobyty

Nemáte čas na to vyrazit na delší dovolenou, ale opravdu si potřebujete alespoň trochu odpočinout? Nemusíte si nikterak zoufat, nabízejí se totiž nejrůznější víkendové pobyty, které navíc a ještě k tomu můžete získat s velice výhodnou slevou.

Víkendové pobyty pro vás

Víkendové pobyty pro vás

Silnou touhu odpočinout si od práce, rodiny, dětí, starostí a vůbec našeho uspěchaného světa asi pocítí občas každý. Často ale není čas nebo prostor odjet pryč na delší dobu. Přesto ale není třeba si zoufat. Hotely a lázně se totiž předhánějí v tom, aby nabídly co nejluxusnější a nejpříjemnější víke…


Cestujte se slevou

Cestujte se slevou

Toužíte po pěkné dovolené nebo alespoň víkendu mimo domov? Nemáte ale dostatek času hledat to nejvýhodnější, co lze najít nebo se vám nabídky zdají moc drahé? Se slevovým portálem Nákup v Akci vyřešíte oba tyto problémy – najdete zde totiž mnoho nejrůznějších výletů a pobytů na jednom místě a přitom…

Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Příjemný pobyty spojený se relaxací je dnes jedním z nejmodernějších hitů dovolených, které je možné najít v celé řadě katalogů. Pokud se chystáte některý z takovýchto pobytů vybrat, pak je ideální soustředit se na to, co je vlastně jeho součástí.