verze pro tisk

Půjčení a pronájem obytných vozů

22. listopad 2012 Půjčení a pronájem obytných vozů

Dobrodružný čundr po České republice nebo i kousek za hranicemi je pro mnohé odvážné duše lákavým způsobem, jak strávit letní dovolenou nebo i zimní výlet. Taková zdánlivě bezcílná cesta se ale může pěkně zhatit, jednoduše tím, že nenajdete vhodný nocleh nebo nepojede žádný vhodný vlak. Uvíznutí v pustině ani nepohodlí ale nehrozí s obytným vozem. Že žádný takový v garáži nemáte? Nevadí, půjčovna karavanů tento nedostatek snadno vyřeší.

Vyrazit tak můžete s partou přátel nebo i s malými dětmi. Jedno odpoledne strávíte na moravské zabijačce, další den se budete procházet mezi památkami naší stověžaté matičky a potom vyrazíte do akvaparku, do hor či kamkoli jinam vás napadnete. S obytným vozem budete na svých cestách naprosto volní a tak budete moci vyrazit přesně tam, kde se vám zlíbí a zastavit zrovna tam, kde to bude vypadat zajímavě. A když to zajímavé nebude, jednoduše vyrazíte zase o něco dál, třeba i za hranice, až se jednoho rána probudíte v karavanu zalitém sluncem a zjistíte, že jste během několika málo dní vlastně viděli kus světa.

A právě to vám umožní pronájem obytných vozů . Není třeba bát se nepohodlí na cestách – ve standardní výbavě vozu naleznete takové věci, jako DVD přehrávač, kompletní kempové vybavení, venkovní osvětlení či třeba markýzu, pod kterou bude možné schovat se před sluncem. Nezbytnou součástí je také BORD Atlas, tedy seznam servisních míst, kde je možné vyměnit vodu a vypustit odpad.

Půjčovna obytných vozů v Brně nabízí tohle vše – karavany s plným vybavením, dálniční známkou i s možností průvodce po evropských zemích. Navíc platí, že pro řízení karavanu postačuje pouze řidičský průkaz pro osobní auto.

Objevte v sobě duši romantického dobrodruha a vydejte se na několikadenní cestu Evropou dle vlastní libosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

Zkuste si letošní dovolenou užít trochu jinak - třeba v obytném voze!

Chybí vám inspirace, jak trávit letošní dovolenou, kam vyrazit a jak celou cestu pojmout? Už vás nebaví dovolené v přeplněných přímořských destinacích, kde trávíte drtivou většinu času v jednom komplexu? Nebaví vás ani odpočinková týdenní dovolená v jednom kempu, kde už se ke konci pobytu nudíte? Pr…

Rotterdam: Pulsující evropská metropole

Rotterdam: Pulsující evropská metropole

Druhé největší nizozemské město a největší evropský přístav. Nejen pod těmito dvěma pojmy se skrývá moderní velkoměsto Rotterdam. Co vše zde můžete vidět?


Dovolená na Hausbotu

Dovolená na Hausbotu

Už jste přemýšleli nad letošní dovolenou, ale stále nevíte, kam se vydat? Přeci jen moře již je dávno ohraná písnička. Jezdit po hradech a zámcích také každému nevyhovuje. Další možností jsou procházky po horách, ale i toto jednou omrzí a především je nutné si uvědomit, že dovolená by měla být relax…

Nizozemsko láká cyklisty

Nizozemsko láká cyklisty

Nizozemí, Holandsko a Nizozemsko jsou tři země tvořící Nizozemské království. Krom dřeváků, větrných mlýnů, tulipánů či vstřícnému přístupu k marihuaně je pro zemi typická voda. Téměř polovina území leží pod úrovní mořské hladiny, nikoho tedy nepřekvapí všudypřítomné hráze. Plochý ráz krajiny přeje …