verze pro tisk

Tipy na výlety: turistický průvodce Infoglobe

18. červen 2012 Tipy  na výlety: turistický průvodce Infoglobe

Jak se neztratit? Odpovědí na tuto otázku může být klasická buzola, kompas, GPSka.. máte – li ale rádi turistické výlety a toulky světem obecně, uděláte asi nejlépe, když se informacemi vybavíte ještě dřív, než vyrazíte na cestu.

Nápomocen vám může být třeba cestovatelský portál Infoglobe, jež shrnuje veškeré potřebné informace na jednom místě. V přehledně rozčleněném menu najdete informace ke všem zemím všech existujících světadílů. Turistika tak nemůže být jednodušší, na stránkách portálu totiž najdete skutečně vše – informace jsou zaměřeny na takové praktické věci, jako jsou důležitá telefonní čísla, bezpečností situace i obecné povídaní o jednotlivých státech.

Krom toho jsou tu ale také popsány různé výlety a tipy na výlet. V recenzích si můžete počíst o tom, jak je na Lipně, ze zahraničí může být zajímavá egyptská Hurghada a spousta jiných míst, kam se můžete podívat.

Se slovy “turistika, výlety “ také souvisí otázky bezpečnosti – turistický průvodce Infoglobe také nabízí potřebné informace pro horolezce, pěší turisty, vodáky, stejně tak se můžete dočíst potřebné informace i o horské službě. Tím ale nabídka portálu nekončí, dočíst se můžete i jiné praktické informace – k jednotlivým zemím zde najdete tipy pro jednotlivá místa, nechybějí informace o vhodném ubytování a zajímavý může být i šikovný, praktický převodník měn díky kterému se nebudete muset sami trápit se složitými výpočty.

Na serveru rovněž najdete bezpočet fotogalerií s obrázky z míst, kam byste se mohli také vydat, do budoucna se chystá také inzertní část portálu, kde bude možné sehnat turistickou výbavu za výhodné ceny.

Hledáte – li tedy zajímavé tipy na výlet , potřebujete co nejvíce informací o už zvolené destinaci, nebo se třeba jen rádi podíváte na pěkné obrázky, je pro vás server Infoglobe tím pravým.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Českem podle průvodce

Pokud letos nevyrážíte na zahraniční dovolenou, můžete si užít alespoň cestování po krásách naší vlasti, a že jich může nabídnout opravdu hodně. Ať už se rozhodnete vydat do kterékoli části země, kupte si dobrého průvodce. Jednak neminete žádné významné body, o kterých byste možná jinak nevěděli, al…

Výlety za exotikou

Výlety za exotikou

Také se nemůžete rozhodnout, kam se letos vydat na dovolenou? Evropské destinace se vám zdají ohrané a nudné, ale exotické zájezdy vás s českými cestovními kancelářemi přijdou opravdu pěkně draho? V tom případě vyzkoušejte šikovnou fintu a místo hledání toho nejlevnějšího zájezdu od českých cestovní…


VicNezHotel.cz, váš průvodce kvalitním ubytováním

VicNezHotel.cz, váš průvodce kvalitním ubytováním

Česká republika ukrývá spoustu zajímavých míst, krásné přírody a turistických atrakcí. S rozvojem cestování jde ruku v ruce i navyšování počtu kvalitních hotelů, nabízejících víc než jen běžné ubytování a gastronomii. Poznání naší vlasti tak lze spojit třeba se sportovním vyžitím, relaxací či skvělý…

Kempingové vybavení pro vaše výlety

Kempingové vybavení pro vaše výlety

Výlety za divočinou a dobrodružstvím či kempování pod stany u moře se neobejdou bez pořádného kempového vybavení.